son haberler

Play Of için Son Raund!

Yayınlanma Tarihi: 18 Şubat 2022 okunma

Play Of için Son Raund!
Spor
0

TVF Kadınlar Voleybol 2.Lig 14.Grup’ta mücadele eden Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımımız play of maçları öncesinde grup ikinciliği için Cumartesi günü Ünye Spor Salonunda saat 15.00’te son maçına çıkıyor.

Ünye’nin voleyboldaki sultanları Çorum Voleybol takımı ile oynayacağı 18.Hafta karşılaşmasını kazanması durumunda 1.Lig’e yükselme mücadelesinde play of oynama şansı elde edecek.
15.Hafta deplasmanda lider Fındıklı Gençlikspor’a salonu dar ederek 3-1 kazanan Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımımız play of yolunda büyük bir engeli aşmış ve rakibi İskofyaspor’un umutlarını sona erdirmişti. Deplasman zaferinin hemen ardından 16.Hafta maçında Fatsa Halk Eğitim Merkezi engelini de 3-0’lık skorla geçen kadın voleybol takımımız 17.Haftayı maç yapmadan geçirmişti.
En yakın takipçisi İskofyaspor ile son haftaya kadar taşınan ikincilik mücadelesinde son kozunu Ünye Spor Salonunda Cumartesi günü oynayacak olan Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımımı bu maçı da kazanarak play of mücadelesi oynamak üzere Eskişehir biletini çantasına koyacak.
Hafta başından itibaren Çorum Voleybol maçının hazırlıklarını Ünye Fen Bilimleri Lisesi salonunda sürdüren Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımımız bu maçın son hazırlığını ise Cuma günü maçın oynanacağı Ünye Spor Salonu’nda yapacak. Tüm planlarını galibiyet üzerine yapan filedeki temsilcimiz Cumartesi gün saat 15.00’te oynanacak maç için tüm hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini bekleyecek.
Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımımız bu maçı kazanması durumunda Eskişehir’de 25-26-27 Şubat tarihlerinde oynanacak olan Çeyrek Final karşılaşmalarında 4 takımın arasından sıyrılarak Mersin’de düzenlenecek olan yarı final maçlarına katılma hakkı kazanacak.
Ünye Gücü FK Kulüp Başkanımız Hüseyin Gerçeker ve başkan yardımcımız voleybol şube sorumlusu Murat Cem Bozkurt, Cumartesi günü Ünye Spor Salonu’nda saat 15.00’te oynanacak Ünye Gücü FK-Çorum Voleybol maçına tüm sporseverleri davet ettiler. 1.Lige yükselme mücadelesinde tüm sporsever Ünyeli vatandaşlarımızı kızlarımıza destek vermek üzere Ünye Spor Salonuna bekliyoruz.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.