son haberler

Ünye 1957 Spor Büyük Buluşmaya Hazır

Yayınlanma Tarihi: 28 Ekim 2021 okunma

Ünye 1957 Spor Büyük Buluşmaya Hazır
Spor
0

Haftasonu oynanacak ilk maçla başlayacak olan BAL Liginin tüm hazırlıklarını yaptıklarını söyleyen Ünye 1957 Spor Başkanı Mehmet Ali Durak, “Biz hazırız, Taraftarımızla bu Pazar buluşuyoruz” dedi.

BAL ligi 2. Bölge 2. Gurupta mücadele eden Ünye 1957 Spor, 31 Ekim Pazar günü Ünye Şehir Stadında oynayacağı Gümüşhane Söğütlü Hilalspor ile karşılaşmaya hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor.

Maçın hazırlıklarını bugün Ünye Şehir Stadında devam ettiren takımda moraller yüksek.

“Hedefimize Ulaşmak İçin İlk Maçı Kazanacağız”
Sezon hazırlıklarını tamamladıklarını belirten Başkan Mehmet Ali Durak, “Güzel bir takım yaptık. Kamp sonrasında Ünye’de bir hazırlık maçı yaparak idmanlarımıza devam ettik. 31 Ekim Pazar günü 14:00’da Ünye şehir stadında Gümüşhane Söğütlü Hilalspor ile ilk maçımıza çıkacağız. Sonucun hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Güzel bir sezon geçireceğimize inanıyorum” dedi.

Durak ayrıca “Geçen yıl hem ligin statüsü hem de taraftarsız oluşu açısından hiç keyif aldığımız bir sezon olmadı. Ama bu yıl tribünler taraftarımıza açık ve onları bütün maçlarda bizi desteklemelerini istiyoruz. Hep beraber kenetlenirsek güzel bir sonuca ulaşacağımıza inanıyoruz. Kadromuzda eksiğimiz yok, kamp sürecinde yetersiz olan arkadaşlarımızla yollarımızı ayırdık. Yerlerine iyi takviyeler yaptığımızı düşünüyorum. Ünye 1957 Spor hedefe oynayacak ve amacı olacak. Bu sezon amacımızı da hayırlı bir şekilde sonuçlandıracağımıza inanıyorum” diye konuştu.

“Ünye’de Seyircili Bir Maç Oynayacağız”
Ünye 1957 Spor Teknik Direktörü Çağlar Çakır, “Kamp için Afyon’a gitmiştik. Geçen hafta döndük. Bir haftalık çalışmamıza devam ediyoruz, maç haftasına girdik. 2 gündür tesiste çalıştıktan sonra bugünde Ünye şehir stadında taktik çalışma yapıyoruz. Pazar gün ki maça hazırız. Yarından sonra kampa gireceğiz. Uzun bir aradan sonra ilk defa Ünye’de seyircili bir maç oynayacağız. Hazırlıklarımız tamam. Arkadaşlarımız hem fiziksel anlamda hem zihinsel anlamda takımımız hazır. Bu hafta kazanıp lige iyi başlamak istiyoruz. Hedefimiz var. Hedefe giderken de hafta hafta üzerine koyarak, güzel sonuçlar alarak mutlu sona ulaşmak istiyorum.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.