son haberler

Ünye Meçhul Asker’in Basketbol Başarısı

Yayınlanma Tarihi: 9 Ağustos 2021 okunma

Ünye Meçhul Asker’in Basketbol Başarısı
Spor
0

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen ve 63 takımla rekor katılımın gerçekleştiği 3×3 Ödüllü Sokak Basketbol Turnuvası’na Ünye’de Meçhul Asker Ortaokulu da katıldı. Beden Eğitimi Öğretmeni Serdar Abay’ın öğrencileri turnuvada gösterdiği performansla çifte başarı elde etti.

Altınordu Tayfun Gürsoy Parkı’nda yapılan 3×3 Ödüllü Sokak Basketbol Turnuvası Büyükler, Genç Erkekler, Genç Kadınlar, Yıldızlar ve Küçükler olmak üzere 5 ayrı kategoride gerçekleştirildi.

Ünye Meçhul Asker Ortaokulu Spor Kulübü sporcuları Yıldız Erkekler kategorisinde hem şampiyonluk hem de ikincilik elde etti. İki takım halinde yarışan Meçhul Asker SK Finalde karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli geçen turnuvada Meçhul Asker Spor Kulübü sporcuları hem birincilik hem de ikincilik elde etti

Yıldız erkekler ilk ikiyi kimseye katırmayan sporcular final müsabakasının ardından kupayı ve hediye çekini alarak birlikte poz verdiler.

Turnuvada ayrıca Ünye’den Yıldız Kızlar Kategorisinde yine Meçhul Asker Ortaokulu Spor Kulübü sporcularından Oney takımı da mücadele etti.

 

 

 

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.