son haberler

Ünye Veteranlar’da Sinop Hazırlıkları

Yayınlanma Tarihi: 7 Aralık 2021 okunma

Ünye Veteranlar’da Sinop Hazırlıkları
Spor
0

 

Türkiye Masterler Veteranlar Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen Orta Karadeniz Engin Karahisar sezonuna mücadele eden Ünye Veteranlar takımı haftasonu karşılaşacağı   Sinop Tersanespor Veteranlar maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

“Bu Sene Kıyasıya Mücadeleler Oluyor”

9 takımın bulunduğu grupta yer alan Ünye Veteranlar takımında sezon hazırlıklarını değerlendiren Kulüp Başkanı Murat Ülgen, “2021-2022 Türkiye Masterler ve Veteranlar Orta Karadeniz Bölgesi grubunda mücadele ediyoruz. Bu sene gerçekten kıyasıya mücadeler oluyor. Bizler de bu yola çıkarken amacımız ilçemizi ve ilimizi en güzel şekilde tanıtmak ve spor hayatını bitirmiş profesyonel ve amatörde oynamış arkadaşlarımızla birliktelik sağlamatır. Ayrıca geride bizi izleyen genç nesillere örnek olmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tabi veteranlar liginde mücadele etmek kolay değil gerçekten zor şartlarda deplasmanlara gidiliyor, müsabakalar oynanıyor. Ben bu amaçla da Türkiye Masterler Fedarasyonunda yönetim kurulundayım. Burdan Kenan Gürsu başkanlığında tüm yönetim kurulu ekibine teşekkür etmek istiyorum. Çünkü böyle bir organizasyonda gerçekten örnek teşkil ediliyor. Birçok bölgeden takımlar mücadele ediyor ve yazın da liglerin bitiminde Antalya’da Türkiye Şampiyonası yapılıyor. Gerçekten çok güzel bir kaynaşma var”.

“En Güzel Şekilde Ünyemizi, Ordumuzu Temsil Etmek İstiyoruz”

“Biz Ünye’mizde ve Ordu’muzda da milli karmayı birçok kez davet edip ev sahipliği yaparak katkıda bulunmaya çalıştık ve gerçekten çok güzel organizasyonlar yapıldı. Burda maçlara çıkmadan önce de bizlere sponsor olan formamıza, eşofmanlarımıza giydiğim tüm kıyafeleri almamıza yardımcı olan arkadaşlara bizzat ben teşekkür etmek istiyorum. Bunların başında Mehmet Ali Durak başkanıma Ordu 1967 Spor Kulübü başkanı Savaş Şimşek’e, Osman Karayiğit kardeşime çok teşekkür ediyorum. Onların katkıları oldu ve futbolcu arkadaşlarımızında katkılarıyla lige katıldık, lige katılmanın da bir kürfiyeti var bunu da biz kendi aramızda hallederek kimseye dokunmadan maçlara müsabakalara katıldık en güzel şekilde Ordumuzu temsil etmek istiyoruz. Bu hafta sonu da Çorum stadında Çorum Veteranlarla Cumartesi günü saat 14:00’ da oynayacağız. Bizim 2 maçımız  açıköğretim sınavları dolayısıyla ertelendi” dedi.

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.