son haberler

Yerel Lig Başladı, Hedef Bölgesel Lig!

Yayınlanma Tarihi: 5 Ocak 2022 okunma

Yerel Lig Başladı, Hedef Bölgesel Lig!
Spor
0

Ordu’da 4 takımın oluşturduğu yerel basketbol ligi 3 Ocak’ta başlarken bugün Ünye Spor Salonunda ikinci karşılaşmalar yapılacak.

Sportif başarılara ve ilklere imza atılan Ünye’de bu kez de basketbol ligi düzenleniyor. Ordu genelinde 4 takımın yer aldığı yerel basketbol liginde müsabakalar 3 Ocak 2021 tarihinde başladı. Bugün ikinci müsabakalara çıkacak olan takımlar liderlik için yarışacak.

Ünye Spor Salonu’nda saat 18.00’da Ünye Meçhul Asker ile Gençlik Spor karşı karşıya gelecek.  İkinci müsabaka ise saat 19.30’da Ünye Akisder SK. İle Ulubey Ohtamış SK arasında yapılacak.

Ünye Meçhul Asker SK Baş Antrenörü Serdar ABAY yaptığı açıklamada, adım adım Bölgesel lige doğru ilerlediklerini belirterek, Ünye Meçhul Asker Ortaokulu Spor Kulübü Basketbol Takımı, uzun bir aradan sonra sporseverleri basketbol yerel ligiyle buluşturdu. Ünye’nin çocuklarıyla ileride daha iyi daha güzel işler yapma gayretinde olacağız. Seyir zevki ve kalitesi yüksek karşılaşmalar oynatıp hedefe ulaşabilmek için dışardan eksik olan bölgelere oyuncu takviyesi yaptık. Deplasmanlı lig maçlarına daha güçlü ve sağlam  hazırlanıyoruz ve oyuncularımız her geçen gün üstüne koyarak ilerliyor” dedi.

Abay ayrıca bu akşam oynanacak karşılaşmaya sporseverleri davet etti.

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.