son haberler

Ringlerden Nikah Masasına…

Yayınlanma Tarihi: 27 Temmuz 2022 okunma

Ringlerden Nikah Masasına…
Yaşam
0

Ünyeli Milli Sporcu ve Antrenör Ayfer Arslan hayatını Samet Can Bayrak ile birleştirdi.

Taekwondo, Wushu ve Kick Boks’ta önemli başarılar elde eden Leyla ile  Ünye Reis Spor Kulübü Başkanı Cavit Arslan’ın kızı, Kick Boks’ta Türkiye ve Wushu’da Balkan Şampiyonu olan Milli Sporcu ve Antrenör Ayfer Arslan Nursel ile Ömer Bayrak çiftinin oğlu Samet Can ile dünya evine girdi.

22 Temmuz Cumartesi günü Alyans Düğün Salonu’nda düzenlenen kına gecesinin ardından 23 Temmuz Pazar günü Halil Efendi Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün töreninde genç çiftin nikahını kıyan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, evlilik cüzdanını genç çifte verdi.

Başkan Tavlı genç çifte Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye ederek bir ömür boyu mutluluk diledi.

Arslan ve Yılmaz ailelerinin eş, dost ve yakınları genç çifti bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Kesilen pastanın ardından gecenin ilerleyen saatlerine kadar müzik eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlenen davetliler unutulmaz bir gece yaşadı.

Ünye Reis Arslanlar Spor Kulübü Başkanı Cavit Arslan, “Bizleri ve evlatlarımızı bu özel ve önemli gününde yalnız bırakmayarak düğünümüze teşrif eden uzaktan ve yakından gelerek onurlandıran aile mensuplarımıza, akrabalarımıza, arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Ayrıca mazeretleri nedeniyle törene katılamayıp çiçek, çelenk göndererek ve telefonla arayarak mutluluğumuza ortak olan es, dost ve bütün sevenlerimize ayrı ayrı teşekkür eder minnet ve şükranlarımızı sunarız.” dedi.

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.