Yayınlanma Tarihi: 1 Aralık 2022 — okunma
Yenikent Eski Belediye Başkanı Yaşar Şahin son yolculuğuna uğurlandı.
Ünye’nin beldeden mahalleye dönüşen Yenikent Mahallesi’nde 1994-2002 yılları arasında Belde Belediye Başkanlığı yapan 4 çocuk babası Yaşar Şahin vefat etti.
Çevresi tarafından “kadir şinas ve fakir babası” olarak bilinen Şahin’in cenaze namazı Yenikent Mahallesi Merkez Camii’nde kalabalık bir topluluk tarafından kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedildi.
Şahin, Yenikent’in Belde olmasının ardından ilk kez belediye başkanlığı yapmış ve iki dönem beldesine hizmet etmişti.
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.