son haberler

Kaymakam ve Başkan’dan Fatih Meydan Okulu’na Ziyaret

Yayınlanma Tarihi: 25 Ekim 2022 okunma

Kaymakam ve Başkan’dan Fatih Meydan Okulu’na Ziyaret
Eğitim
0

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Okul ziyaretleri kapsamında Fatih Meydan İlk ve Orta Okulu’nda yaptığı açıklamada, “eğitim kurumlarımıza desteğimiz sürüyor. Fatih Meydan Okulu’nda da eksiklerin giderilmesi konusunda gereken desteği sağladık” dedi.

Kaymakam Ayhan Işık, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz okul ziyaretleri kapsamında Fatih Mahallesi’nde bulunan Fatih Meydan İlk ve Orta Okulu’nu ziyaret etti. Öğretmen ve öğrencilerle bir araya Kaymakam Işık ve Başkan Tavlı okul bünyesinde oluşturulan “Milli Kültürel Öğelerimiz” köşesinin açılışını gerçekleştirdi.

Geçmişten günümüze izler taşıyan serginin incelenmesinin ardından okul öğretmenleriyle yeni eğitim öğretim yılı üzerine sohbet yapıldı.

Müdür Tokgöz, “Okulumuzun Fiziki ve Personel Anlamında Herhangi Bir Eksikliği Bulunmamaktadır”

Okul hakkında bilgi veren İlçe Milli Müdürü Özgür Tokgöz, “okul ziyaretlerimize bu hafta Fatih Meydan İlk ve Orta Okulu ile devam ediyoruz. Okulumuzda toplam 202 öğrencimiz bulunmaktadır. 26 öğretmen arkadaşımızın görev yaptığı okulumuz bölgemizde öğrencisi azalmayan okulumuzdur. Fiziki ve personel anlamında herhangi bir eksikliği bulunmamaktadır. Arkadaşlarımız eğitim öğretim faaliyetleri kapsamında merkezdeki okullarımızın bile yapamadığı bir çalışmayla dergi çıkardı. Güzel bir çalışma ortaya koydular. Okulumuz güzel örnekleri sergilemeye devam etmektedir” dedi.

Başkan Tavlı, “Okulumuzu Belli Dönemlerde Ziyaret Ederek Öğretmenlerimizle Bir Araya Geliyoruz”

Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “bu okula geçmişte emeği olan bir kardeşinizim. İl genel meclis üyesi olduğum dönemde bu okulun yapım sürecinde katkımız oldu. İnsan emeğinin ve alın terinin olduğu yere muhakkak uğrama ihtiyacı hissediyor. Okulumuzu belli dönemlerde ziyaret ederek öğretmenlerimizle bir araya geliyoruz. Bize iletilen eksiklikler ve ihtiyaçları gidermeye çalışıyoruz. Bundan sonra da sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Öğretmenlerimize eğitime verdikleri katkılardan dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaymakam Işık, “Başarılarınızın Devamını Diliyorum”

Kaymakam Ayhan Işık ise okulumuzun güzel çalışmaları olduğuna şahit olduk.  Geçmişi günümüze taşıyan sergi ve okul dergisi çalışmaları nedeniyle hem öğretmenlerimizi hem de öğrencilerimizi kutluyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Okul ziyareti öğretmenlerin mini bağlama konseri ile sona erdi.

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.