son haberler

Başkan Tavlı; “Bayramca’da Pazar Yeniden Kurulacak”

Yayınlanma Tarihi: 29 Mart 2024 okunma

Başkan Tavlı; “Bayramca’da Pazar Yeniden Kurulacak”
Gündem
0

Ünye Belediye Başkanı ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, Bayramca Mahallesi’nde gerçekleştirdiği ziyarette vatandaşlarla bir araya geldi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Bayramca ve İpekyolu Mahallelerinin doğalgazla buluştuğunu belirterek önümüzdeki dönemde alt yapı ve yolların da yenileneceği sözünü verdi, ayrıca yol yapım çalışmalarının ardından mahallenin semt pazarına da kavuşacağı müjdesini verdi.

5 yıldır yürüttüğü belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra Ünye’nin kronik sorunu haline gelen yatırımların da hayata geçmesini sağlayan Hüseyin Tavlı, iki dönem Türkiye Yüzyılı Belediyeciliği için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Ünye’nin yıllardır çözüm bekleyen sorunlarını bir bir çözdüklerini ifade eden Başkan Tavlı; “Sizler bizlere, Cumhurbaşkanımıza davamıza sahip çıktığınız müddetçe gecemizi gündüzümüze katarak sizlerin hizmetkârı olarak hizmetlerle mahallemizi buluşturmaya devam edeceğiz. Durmak yok yola devam. OSB, Liman, Ünye-Akkuş yolu, kültür merkezi, doğalgaz, alt yapı ve üst yapı çalışmalarıyla yıllardır cesaret edilmemiş ve dokunulmamış tüm meseleleri çözüme kavuşturduk. Başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, TBMM Başkanımız, Bakanımız ve milletvekillerimizin destekleriyle ve bizlerin gayretiyle bu memlekete daha nice hizmetler kazandıracağız” dedi.

Bayramca ve İpekyolu mahallelerinin doğalgazla buluşmasının ardından cadde ve sokakların yenileceğini belirten Başkan Tavlı; “Bayramca ve İpekyolu mahallemiz 2023’ün sonu itibariyle doğalgazla buluşturuldu. Size samimiyetle söylüyorum. 1,5 yıl içinde diğer mahalleler gibi cadde ve sokakları alt yapı ve üst yapısıyla yenilenerek pırıl pırıl olacaktır. Ayrıca Bayramca mahallemizde bu çalışmaların ardından Pazar kurulması için çalışma yapacağız. Beklediğiniz pazaryerine Allah’ın izni ile sizi kavuşturacağız. Cumhurbaşkanımızın hizmet eri, sizlerin hizmetkârı Hüseyin Tavlı inşallah pazarı buraya getirecektir. Ordu’da Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ünye’de şahsımla beraber sizlerin hizmetkârı olmaya devam edeceğiz.”

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan ve MHP Ünye İlçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu da yaptıkları konuşmalarda Cumhur İttifakı’na destek istedi.

HABER MERKEZİ

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.