son haberler

BAŞKAN TAVLI GAZİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Yayınlanma Tarihi: 15 Şubat 2024 okunma

BAŞKAN TAVLI GAZİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ
Gündem
0

Ünye Belediye Başkanı ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı Gaziler Derneğine yaptığı ziyarette gaziler ile bir araya geldi. Başkan Tavlı “Gazilerimiz ve aileleri bizim her zaman baş tacımızdır” diyerek yanlarında olduklarını söyledi. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ünye Şubesi Başkanı Arif Takıcı ise Başkan Tavlı’ya ikinci dönem için çıktığı yolda başarılar diledi.

Ünye Belediye Başkanı ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı ziyaretlerini Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ünye Şubesi ile sürdürdü. Gazilerle bir araya gelen Başkan Tavlı talep ve önerilerine ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Tavlı, “5 Yıllık Süreç İçerisinde Şehrimize Hizmetler Kazandırmaya Çalıştık”

Başkan Tavlı burada yaptığı açıklamada, “Şehitlerimizin aileleri, gazilerimiz ve aileleri bizim her zaman başımızın tacıdır. Sizlerin yanında olmaya, sorunların çözümünde birlikte hareket etme noktasında özen ve gayret gösterdik. 5 yıllık süreç içerisinde şehrimize hizmetler kazandırmaya çalıştık. Sizlerle de sık sık bir araya geldik. Gönlünüzü kazanabildiysek en büyük mutluluğumuz bu olur. Yeni dönem için tekrar yola çıktık. STK’larımızla birlikte ortak akılla yönettiğimiz şehrimizi yeni dönemde de yine birlikte geleceğe taşıyacağız. Çıktığımız bu yolda sizlerin de desteklerini talep ediyorum” dedi.

Başkan Takıcı, “Bir Gazi ve Ünyeli Olarak Bu Hizmetlerinizden Dolayı Teşekkür Ediyorum”

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ünye Şubesi Başkanı Arif Takıcı ise Başkan Tavlı’ya çıktığı yolda başarılar dileyerek, “Milletimize hizmet etmek için çıktığınız yolda başarılar diliyorum. Geçtiğimiz 5 yıllık dönem içerisinde hizmetlerinize baktığımızda dolu dolu bir süreç geçirdiğinizi görüyoruz. Bir gazi ve Ünyeli olarak bu hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun. Size milletimizin teveccühü ile bir 5 yıl daha görev yapma imkânı tanınmasını temenni ediyoruz” diye konuştu.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.