son haberler

BAŞKAN TAVLI SAĞLIK ÇALIŞANLARININ BAYRAMINI KUTLADI

Yayınlanma Tarihi: 16 Mart 2023 okunma

BAŞKAN TAVLI SAĞLIK ÇALIŞANLARININ BAYRAMINI KUTLADI
Gündem
0

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle sağlık çalışanlarını ziyaret ederek günlerini kutladı. Ziyaretlerde karanfil takdim eden Başkan Tavlı, “Sağlık çalışanlarımız canla başla çalışarak önemli bir görevi ifa ediyorlar. Biz de onları ziyaret ederek bu özel günlerini kutladık” dedi.

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Ünye Devlet Hastanesi’ne yapılan ziyarette Başhekim Op. Dr. Ahmet Ateş’i ziyaret eden Başkan Tavlı 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

Başkan Tavlı ve Başkan Argan daha sonra hastanede poliklinik hizmeti veren doktorlar, hemşireler, sağlık çalışanları ve kat sekreterlerini ziyaret ederek tıp bayramını kutladı. Hastalarla da yakından ilgilenen Başkan Tavlı “Geçmiş olsun” dileklerini iletti.

Başkan Tavlı, “Sağlık Çalışanlarımızın Gülen Yüzü Hastalara da Moral Oluyor”

Sağlık çalışanlarının insan hayatında önemli yere sahip olduğunu belirten Başkan Tavlı, “14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle doktorlarımızı, hemşirelerimizi ve sağlık çalışanlarımızı hatırlayalım istedik. Biz sizlerin gayretinizi biliyor ve takdir ediyoruz. Sizin gülen yüzünüz hastalara da moral oluyor. Yüzünüz hep gülsün, Allah işinizi kolay kılsın. Sağlıklı günlerde güzel hizmetler vermenizi rabbim nasip etsin” dedi.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.