son haberler

BAŞKAN TAVLI’DAN FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİNE SOSYAL TESİS MÜJDESİ

Yayınlanma Tarihi: 11 Şubat 2024 okunma

BAŞKAN TAVLI’DAN FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİNE SOSYAL TESİS MÜJDESİ
Eğitim
0

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Fevzi Çakmak Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek yapılan hizmetlere ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Doğalgaz ve alt yapı çalışması büyük oranda tamamlanan mahallede sıcak asfalt çalışmalarının da yapıldığına dikkat çeken Başkan Tavlı mahallede eksikliği hissedilen düğün-nişan gibi organizasyonların yapılabileceği bir sosyal tesis projesini hayata geçirecekleri müjdesini verdi.

Ünye Belediye Başkanı ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı ziyaretlerini Fevzi Çakmak Mahallesiyle sürdürdü. Fevzi Çakmak Caddesi ve Sahil Yolu Caddesi başta olmak üzere esnafları tek tek ziyaret eden Başkan Tavlı mahallede yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili istişarede bulundu.

Başkan Tavlı son dönemde doğalgaz ve alt yapı çalışmalarının tamamlandığı mahallede kritik noktalarda yaşanan su taşkınlarının da alınan önlemlerle önüne geçildiğini söyledi. Sahil yolunda ve Tabakhane Deresi kenarında sıcak asfalt yenileme çalışması yapıldığını belirten Başkan Tavlı önümüzdeki dönem için de projelerin hazırlandığını ifade etti. ,

Başkan Tavlı, “Ünye’mizin önemli merkez mahallelerinden olan Fevzi Çakmak Mahallesi’nde Büyükşehir Belediyemiz ve Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler ile birlikte birçok eksikliği giderdik. Mahalle sakinlerimizin talebi doğrultusunda mahallemize bir sosyal tesis kazandırmayı planlıyoruz. Özellikle düğün-nişan gibi organizasyonların yapılabileceği bir tesisin kısa sürede projesini tamamlayarak önümüzdeki dönemde hayata geçireceğiz. Ayrıca çocuk oyun alanlarının yenilenmesi ve yeni çocuk oyun alanları oluşturulması için çalışmalarımız sürüyor. Fevzi Çakmak Mahallemize ayrıca gençlerimize yönelik basketbol sahası kazandıracağız” dedi.

Başkan Tavlı’ya ziyarette AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan, MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu, Belediye Meclis Üyeleri ve parti yöneticileri eşlik etti.

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.