son haberler

BAŞKAN TAVLI’DAN GIDA MADDELERİ SATICILARI ESNAF ODASINA ZİYARET

Yayınlanma Tarihi: 18 Şubat 2024 okunma

BAŞKAN TAVLI’DAN GIDA MADDELERİ SATICILARI ESNAF ODASINA ZİYARET
Ekonomi
0

Ünye Belediye Başkanı ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı Ünye Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası’nı ziyaret etti. Başkan Tavlı önümüzdeki dönem için oda yönetimi ve üyelerinden destek isterken Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Harun Güdek ise Başkan Tavlı’ya başarılar diledi.

Ünye Belediye Başkanı ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı ziyaretlerini Ünye Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası ile sürdürdü. Oda yönetimi ile bir araya gelen Başkan Tavlı yerel seçim ve projelerle ilgili istişarede bulundu.

Başkan Tavlı, “Ünye’mizin Geleceği İçin El Ele Gönül Gönüle Hizmetlerimiz Sürecek”

Ziyarette bir açıklama yapan Başkan Hüseyin Tavlı, “31 Mart seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle yeniden aday olarak memleketimiz için hizmet edeceğiz. Bu süreçte hemşehrilerimizin teveccühü doğrultusunda başladığımız projelerimizi bitirmeye ve yeni projelerle şehrimizi geleceğe taşımaya devam edeceğiz. Bu zamana kadar STK’larımızla birlikte çalışarak ortak akılla hizmet ettik. Yeni dönemde de bu birlikteliğimiz sürecek. Bize verilen görevi en iyi şekilde yapma gayretinde olacağız” dedi.

Başkan Güdek, “Çıktığınız Yolda Başarılar Diliyorum”

Ünye’de 5 yıllık süreçte Başkan Tavlı ile güzel çalışmalar yaptıklarını belirten Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Harun Güdek, “Çıkmış olduğunuz yolda başarılar diliyorum. Sizinle güzel bir dönem geçirdik. İnşallah vatandaşların tercihi ile birlikte çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Ziyarette AK Parti İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan ve parti yönetimi de katıldı.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.