son haberler

BAŞKAN TAVLI’DAN ÜNYE 1957 SPOR’A KALICI ÇÖZÜM

Yayınlanma Tarihi: 11 Şubat 2024 okunma

BAŞKAN TAVLI’DAN ÜNYE 1957 SPOR’A KALICI ÇÖZÜM
Gündem
0

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Ünye’nin değeri olan Ünye 1957 Spor’un konaklama ihtiyacını kökünden çözdü. Görev süresi boyunca amatör spora önemli destek sağlayan Başkan Tavlı Ünye Belediyesi tarafından yapım çalışması devam eden tesisin kısa sürede tamamlanarak Ünye 1957 Spor’a teslim edileceğini söyledi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Ünye’nin değeri olan Ünye 1957 Spor’un konaklama ihtiyacına cevap verecek tesiste çalışmaların devam ettiğini kaydetti. Deplasmanda Alaçamspor’la karşılaşacak olan Ünye 1957 Spor’u ziyaret ederek başarılar dileyen başkan Tavlı kulüp yöneticileri, teknik heyet ve futbolcular ile bir araya geldi.

“TARİHİNDEN İLK DEFA KALICI ÇÖZÜM”

Ünye 1957 Spor’un başarılarıyla her zaman gurur duyduklarını ve destekçisi olduklarını söyleyen Başkan Tavlı, “Ünye 1957 Spor’umuz Ünye’mizin ortak değeri. Biz de bu değerimize her zaman sahip çıkarak destek verdik. Ünye 1957 Spor’umuz tarihinde ilk defa kalıcı olarak kendi tesisine kavuşuyor. Geçmişi başarılarla dolu temsilcimizi, her daim sözde değil özde destekledik. Çınarsuyu Mevkii’nde; kulübümüzün ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, belediye marifetiyle yaptığımız modern tesis, çok yakında hizmete açılacak ve Ünye 1957 Spor’umuza hizmet verecek. Şimdiden tesisimizin hayırlı olmasını diliyor, Ünye 1957 Spor’umuza başarılar diliyorum” dedi.

AMATÖR SPORA SAHİP ÇIKTI

Başkan Tavlı görev süresi boyunca amatör spora da önemli destekler sağladı. Gençlerin spor tesislerine ulaşımlarını ücretsiz araç temini ile kolaylaştıran Başkan Tavlı ayrıca amatör spor kulüplerine Cevizdere tesislerinde hizmete sunulan bina destek sağladı. Başkan için Tavlı amatör Spora desteklerin önümüzdeki dönem de devam edeceğini belirtti.

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.