son haberler

BÜYÜKŞEHİR’DEN GENÇLERE DAVET

Yayınlanma Tarihi: 4 Nisan 2023 okunma

BÜYÜKŞEHİR’DEN GENÇLERE DAVET
Eğitim
0

2021-2027 dönemi Avrupa Dayanışma Programı (ESC) gönüllülük projelerinde lider, destekleyen ve ev sahibi kuruluş rolleri ile yer almış Kalite Sertifikasına sahip olan Ordu Büyükşehir Belediyesi, gençlerin Avrupa’nın çeşitli kentlerinde yürütülecek olan ve önemli kazanımların el edilmesine imkân sunan gönüllülük projelerine katılım için 26 Mart olan son başvuru süresini 12 Nisan’a uzattı.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi de bu kapsamda 18-30 yaş aralığında, daha önce uzun dönem (2 aydan fazla) bir ESC projesine katılmayan, yurtdışında gönüllülük projelerinde görev almak isteyen, takım çalışmasına hazır, sosyal projelerde çalışmak isteyen, Avrupa’yı tanımak, farklı ülkelerden gençlerle tanışmak ve yabancı dilini geliştirmek isteyen gençlerin Avrupa Birliği Gönüllülük projelerine katılmaya davet etti.

 

SON BAŞVURU 12 NİSAN’A UZATILDI

 

Başvuru şartları 18-30 yaş aralığında olmak, tercihen temel seviyede İngilizce bilmek ve tercihen yeşil pasaport sahibi olmak olarak belirlendi. Daha önce 26 Mart olan son başvuru tarihi alınan karar ile 12 Nisan 2023 saat 17.00’a uzatıldı.

 

Başvurular için başvuru formu, Europass formatında Motivasyon Mektubu (İngilizce ve PDF) ile birlikte CV’nin (İngilizce ve PDF) escbasvuru@ordu.bel.tr adresine gönderilmesi gerekiyor.

 

Proje ile ilgili detaylı bilgilere http://esc.ordu.bel.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.