son haberler

HÜSEYİN TAVLI’DAN FURKAN ÇELEBİ’YE VEFA

Yayınlanma Tarihi: 28 Mart 2024 okunma

HÜSEYİN TAVLI’DAN FURKAN ÇELEBİ’YE VEFA
Gündem
0

Geçtiğimiz günler geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren AK Parti Ünye Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Furkan Çelebi’nin adı Fevzi Çakmak Mahallesine yapılacak olan sosyal tesisteki bir salona verilecek.

Geçtiğimiz günler geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren AK Parti Ünye Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Furkan Çelebi için Fevzi Çakmak Mahallesindeki evinin önünde Kuran-ı Kerim okunarak dualar edildi.

Burada bir konuşma yapan Ünye Belediye Başkanı ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, yeni dönemde yapılacak olan sosyal tesiste bir salona Çelebi’nin adının verileceğini söyledi.

Furkan Çelebi’yle çok anıları olduğunu da ekleyen Başkan Tavlı; “Biz burada bu akşam bir mahalle toplantısı yaparak geçmiş 5 yılda yaptığımız çalışmaları değerlendirmek ile ilgili planımız vardı. Kaderde meğer Furkan kardeşimizin Kur’an tilavetini dinlemek ve ona dualar etmek varmış. Mevla’m bütün ölmüşlerimize bu Ramazan ayının hürmetine muamele eylesin. Furkan kardeşimizle ilgili bizlerin çok anısı var. Bizimle birlikte çalışan ve yol yürüyen bir kardeşimizdi. Bu nedenle mahallemizde yapacak olduğumuz çok amaçlı düğün salonunun iki salonundan birinin adını kardeşimizin adını koyarak ismini yaşatacağız ve rahmetle anacağız” dedi.

HABER MERKEZİ

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.