Yayınlanma Tarihi: 10 Aralık 2023 — okunma
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in halkın talebi doğrultusunda başlattığı Altınordu İsmet Paşa Caddesi’nin yenilenmesi çalışması tamamlandı. Caddenin açılışı Pazartesi günü gerçekleştirilecek.
Bütün alt yapısı yenilenen ve üst yapısı modern ve konforlu hale dönüştürülen İsmet Paşa Caddesi, zemini, aydınlatmaları, yeşillendirme çalışmalarıyla ayrı bir estetik kazandı.
Altınordu’nun Sırrı Paşa Caddesinden sonra yeni açık AVM’si olarak nitelendirilen caddenin açılışı Pazartesi günü gerçekleştirilecek.
Saat 14.30’da gerçekleştirilecek açılış, Şaşmazlar mevkiinde yapılacak.
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.