son haberler

MİLLETVEKİLİ HAMARAT, “HEMŞEHRİLERİMİN VE İSLAM ALEMİNİN MEVLİD KANDİLİ KUTLU OLSUN”

Yayınlanma Tarihi: 26 Eylül 2023 okunma

MİLLETVEKİLİ HAMARAT, “HEMŞEHRİLERİMİN VE İSLAM ALEMİNİN MEVLİD KANDİLİ KUTLU OLSUN”
Gündem
0

AK Parti Ordu Milletvekili Av. Mustafa Hamarat Mevlid Kandili nedeniyle yayınladığı mesajında, “Hemşehrilerimin ve İslam Aleminin mevlid gecesini tebrik eder, bu gecenin birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi pekiştirmesine vesile olmasını diliyorum” dedi.

AK Parti Ordu Milletvekili ve AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Av. Mustafa Hamarat Mevlid Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Milletvekili Hamarat mesajında şu ifadelere yer verdi; “26 Eylül Salı Günü sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın (s.a.v.) yeryüzünü teşriflerinin yıldönümüdür. İslam alemi için önemli olan bu gece Mevlid Kandili olarak idrak edilmektedir. Rabbimiz Peygamberimizi bize yol gösterici olarak göndermiş, biz de onun ümmeti olmak için gayret sarf etmekteyiz. Peygamberimiz, güzel ahlak, hak, hukuk, merhamet ve adaletiyle her zaman yolumuza rehber olmuştur.

Bu vesile ile tüm hemşehrilerimin Mevlid Kandili’ni tebrik ediyorum. Bu gecenin birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi pekiştirmesine vesile olmasını diliyorum.”

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.