son haberler

Milletvekili Kaynak’tan Başkan Tavlı’ya Ziyaret

Yayınlanma Tarihi: 4 Mayıs 2024 okunma

Milletvekili Kaynak’tan Başkan Tavlı’ya Ziyaret
Gündem
0

AK Parti Ordu Milletvekili İbrahim Ufuk Kaynak Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’ya ikinci dönemi nedeniyle “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’nın yanı sıra AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan, belediye meclis üyeleri ve parti yönetimi bulunduğu ziyarette Milletvekili Kaynak önümüzdeki dönemde el ele çalışarak Ünye’yi güzel hizmetlere kavuşturacaklarını söyledi.

Milletvekili Kaynak; “Milletimizin teveccühü ile yeniden göreve seçilen belediye başkanımıza hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Belediye Başkanımızın ikinci döneminde Ünye’mize güzel hizmetler yapacağından şüphemiz yok. Biz de Milletvekili arkadaşlarımızla birlikte bu süreçte belediye başkanımızın her zaman destekçisi olacağız. Seçim döneminde gayret gösteren ilçe yönetimi, kadın kolları, gençlik kolları ve partimizin tüm kademesinde görev alan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Cumhur İttifakı birlikteliğiyle aldığımız bu sorumluluk doğrultusunda ilçemize ve ilimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı; “Yeniden göreve seçilmemizden dolayı bizleri ziyaretiniz nedeniyle teşekkür ediyoruz. Milli Eğitim Komisyonu Başkanımız Sayın Mahmut Özer, Milletvekillerimiz Sayın Mustafa Hamarat, şahsınız, Cumhur İttifakı Milletvekilimiz Sayın Naci Şanlıtürk, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler başta olmak üzere seçim sürecinde hep birlikte sahada kendimizi anlattık. Hemşehrilerimizin teveccühü ile yeni bir beş yılın vizesinde hep birlikte çalıştık. Tabi burada il ve ilçe başkanlıklarımız olmak üzere teşkilatımızın sürece ciddi katkıları ve emekleri oldu. Ben emekleri geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra da elbirliğiyle ilçemize hizmet etme gayretinde olacağız. Seçimi Ünye’miz ve Ordu’muz kazanmıştır. Mevla’m birlik ve beraberliğimiz sürdürmeyi nasip etsin” diye konuştu.

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan ise; “Kıymetli Belediye Başkanımız nezdinde, değerli siyasi büyüklerimizle birlikte çok güçlü bir kadroyla şehrin imarı ve inşası noktasında geçmiş 5 yılda güzel eserler ortaya çıktı. Bu güçlü kadroyla önümüzdeki dönemde de güzel hizmetler yaparak ilçemize kazandıracağımız inancındayım. Desteklerinizi her zaman gördük. Bundan sonra da desteklerinizin artarak devam edeceğine inancımız tamdır. İnşallah şehrimize ve bölgemize güzel hizmetleri hep beraber kazandıracağız” dedi.

HABER MERKEZİ

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.