Yayınlanma Tarihi: 13 Haziran 2023 — okunma
Sakarya’da gerçekleştirilen Okul Sporları Gençler Atıcılık Türkiye Şampiyonasında Ordu’yu temsil eden Ünye Anadolu Lisesi takımı 2 kategoride Türkiye Şampiyonu, 2 kategoride ise Türkiye 2’incisi oldu.
Şampiyon gençleri sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla tebrik eden Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı; “09-11 Haziran 2023 tarihlerinde Sakarya ilinde düzenlenen Okul Sporları Gençler Atıcılık Türkiye Şampiyonasında Ünye Anadolu Lisesi Genç Kızlar Tabanca Takımımız Türkiye 1’incisi Genç Erkekler Tüfek Takımımız Türkiye 1’incisi, Genç Kızlar Tüfek Takımımız Türkiye 2’incisi, Genç Erkekler Tabanca Takımımız Türkiye 2’incisi olmuştur. Okul idarecilerimizi, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. (HABER: Mehmet Emin Danış)
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.