son haberler

Vali Erol’dan Kadın Futbolculara Kutlama

Yayınlanma Tarihi: 8 Nisan 2024 okunma

Vali Erol’dan Kadın Futbolculara Kutlama
Gündem
0

Ordu Valisi Muammer Erol, TFF Kadınlar 1. Ligi’nde şampiyon olan Ünye Kadın Futbol Kulübünü kutladı.

TFF Kadınlar 1. Ligi’nin 2023-2024 sezonu şampiyonu olan Ünye Kadın Futbol Kulübü Yönetici ve Sporcularıyla bir araya gelen Ordu Valisi Muammer Erol, başarısından dolayı tebrik etti.

TFF Kadınlar 1. Liginde geçtiğimiz hafta Kadınlar Turkcell Süper Ligi’ne yükselmeyi garantileyen Ünye Kadın Futbol Kulübü, ligin son maçında lider Bornova Kadın Futbol Kulübünü, İzmir de kendi saha ve seyircisi önünde 3-0 lık net skorla yenerek Kadınlar TFF Kadınlar 1. Ligi’nin 2023-2024 sezonu şampiyonu oldu.

Vali Muammer Erol, 2023-2024 sezonu TFF Kadınlar 1. Ligi’ni şampiyon tamamlayarak, ilimize büyük bir gurur yaşatan Ünye Kadın Futbol Kulübünü başarısından dolayı kutladı.

Şampiyon olarak TFF Kadınlar Süper Ligi’ne yükselme başarısı gösteren Ünye Kadın Futbol Kulübünün Başkanı Deniz Benli, Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Heyeti ve Futbolcularını başarılarından dolayı kutlayan Vali Muammer Erol; “Ünye Kadın Futbol Kulübümüz büyük bir başarıya imza atarak, TFF Kadınlar Süper Ligi’ne şampiyon olarak yükselmiştir. İlimizi gururlandıran bu başarıdan dolayı başta Kulübümüzün başkanı Deniz Benli’yi, yönetim kurulu üyelerini, teknik heyeti ve sporcularımızı kutluyorum. Gelecek sezon TFF Kadınlar Süper Ligi’nde mücadele edecek Ünye Kadın Futbol Kulübümüze başarılar diliyorum“ dedi.

HABER MERKEZİ

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.