son haberler

04.03.2019 Vefat İlanları

Yayınlanma Tarihi: 4 Mart 2019 okunma

Yusuf Arslan Vefat Etmiştir.

İnkur Fevzi Çakmak mahallesinden merhum İbrahim oğlu, Fiskobirlik  emekli Nizam ,Tevrat ve Yusuf Arslan kardeşlerin babaları, Yusuf Arslan vefat etmiştir.Cenaze namazı  bugün öğle namazına müteakip  eğlenceli camiinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Fatma Güneş Vefat Etmiştir.

Cevizdere mahallesinden, Mevlüt Güneş’in eşi Merhum Fotoğrafçı Zalim ,Süleyman, Osman ve İlyas Güneş’in anneleri Merhum Cemal Şahin’in kayınvalidesi Fatma Güneş Vefat etmiştir.Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip büyük camiinde kılındıktan sonra Başköy aile kabristanlığına defnedilecektir.

Mehmet Kuşlu Vefat Etmiştir.

Yavi Dağdibi mahallesinden merhum Ahmet Kuşlu’nun oğlu Terzi Mustafa Kuşlu’nun kardeşi Hüseyin Fatih ve Nurteren kardeşlerin babaları Meke Lakaplı Mehmet Kuşlu vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün büyük camide öğle namazına müteakip kılındıktan sonra Yavi mahallesi Dağdibi mevkiindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ahmet Karagöz Vefat Etmiştir.

Merhum Hasan Karagöz oğlu merhum Ali Karagöz ve Recep Karagöz’ün ağabeyi.İlçe Tarım personeli Turan Ateş’in Kayınpederi merhum Kudret Şimşek ve Ali Şimşek’in bacanağı Uzman Çavuş Umut Karagöz’ün babası Ünye eski bakırcı eşraflarından Ahmet Karagöz Çamurlu mahallesi evinde vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Merkez  Büyük camiinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hatice Güneş Vefat Etmiştir.

Ünye Esnaflarından merhum Hacı Mustafa Güneş’in eşi Mehmet ve Nihat Güneş kardeşlerinin Annesi Hacı Hatice Güneş Kaledere mahallesi Büyük Hamza sokaktaki evinde vefat etmiştir.Cenaze namazı bugün Merkez Büyük camiinde öğle namazına müteakip kılındıktan sonra Şeyh Yunus Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.