son haberler

06.11.2019 Vefat İlanları

Yayınlanma Tarihi: 6 Kasım 2019 okunma

Hamidiye Sarı Vefat Etti

Çatak Mahallesi Balcılı Mevkii’nde Çerkezin Yeğeni Mehmet Sarı’nın eşi; Nuri, Adem ve Murat Sarı kardeşlerin anneleri Hamidiye Sarı vefat etmiştir.

Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip Balcılı Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Makbule Aydın Vefat Etti

Yaz Konağı Mahallesi’nden merhum Ahmet Aydın’ın eşi; Hasan ve Hüseyin kardeşlerin anneleri; Ahmet, Mehmet ve Kenan kardeşlerin babaanneleri; Bahri Yılmaz’ın kayınvalidesi Makbule Aydın vefat etmiştir.

Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip Yaz Konağı Merkez Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hacı Ali Tonyalı Vefat Etti

Saraycık Mahallesi Piteli Mevkii’nden Merhum Mustafa Tonyalı’nın oğlu; Murat ve Emekli Emniyet Personeli Hüseyin Tonyalı kardeşlerin babaları Hacı Ali Tonyalı vefat etmiştir.

Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip Saraycık Merkez Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Abdullah Tüzen Vefat Etti

Saylan Mahallesi Yerli Mevkii’nden merhum Halit Tüzen’in oğlu; Merhum Kazım Tüzen’in kardeşi; Emekli Hakim Mehmet Tüzen’in abisi; Mehmet Yaşar Sezgün’ün eniştesi; Terzi Yılmaz, Yusuf ve Ahmet Tüzen’in kardeşlerinin babaları Abdullah Tüzen vefat etmiştir.

Cenaze namazı bugün öğle namazına mütakip Merkez Büyük Camii’nde kılındıktan sonra Saylan Mahallesi’ndeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.