son haberler

11.11.2015

Yayınlanma Tarihi: 11 Kasım 2015 okunma

Hacı Emine Bozlayan Vefat Etmiştir

Aydıntepe Ağacak ese mahallesinden, Ünye Esnaflarından Hacı Mehmet Bozlayanın eşi, merhum Hüseyin, merhum Abdullah ve Mehmet Bozlayanın kardeşlerinin anneleri, Mehmet, Ahmet, Hasan ve Harun Ballı kardeşlerin ablaları Hacı Emine Bozlayan vefat etmiştir.

Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip Sofu tepesi Merkez Camiinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defin edilecektir.

11.11.2015

Mustafa Zor Vefat Etmiştir

Yavi Köyü Yalvaç mahallesinden merhum Mustafa Zor’un oğlu Mehmet Zor’un babası, merhum fahri, Bayram ve Çimento Fabrikasından emekli Hasan zor’un kardeşlerinin abisi Nazım Çayır, Ayhan Sarıoğlu ve Rahmi Demir kol’un kayınpederi Mustafa zor vefat etmiştir.

Cenaze namazı bugün ikindi namazına müteakip Yavi Köyü Yalvaç mah. aile kabristanlığına defin edilecektir.

11.11.2015

Mehmet Yöntem Vefat Etmiştir

Çaybaşı Çınarlık mahallesinden merhum Hasan Yöntem’in oğlu Dursun ve Ormancı Harun Yöntem’in kardeşi Erol Yöntem’in babaları Mehmet Yöntem vefat etmiştir.

Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip Çaybaşı Çınar mah. kılındıktan sonra aile kabristanlığına defin edilecektir.

11.11.2015

Terzi Sabri Şirin Vefat Etmiştir

Hamidiye Mahallesinden, merhum Mevlüt şirinin oğlu, merhum Arif, Sezgi ve Orhan Şirin kardeşlerinin ağabeyleri, Âdem Erdal Şirin ve Hatice Balat’ın kayınpederi, Ünye eşraflarından terzi Sabri Şirin Fevziçakmak mahallesinde ki evinde vefat etmiştir.

Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip Büyük Camide kılındıktan sonra; Çakırtepe aile kabristanlığına defin edilecektir.

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.