son haberler

12.07.2019 Vefat İlanları

Yayınlanma Tarihi: 12 Temmuz 2019 okunma

NECATİ SALGIN VEFAT ETTİ

Saylan Alamanlı mahallesinden Merhum İsmail Salgın’ın oğlu, Merhum Ahmet, Yaşar ve Cezmi Salgın’ın kardeşi, Ahmet ve Murat Salgın kardeşlerin babaları, Sami Ekmekçi’nin kayınpederi Necati Salgın vefat etmiştir.

Cenaze namazı bugün Cuma namazına müteakiben Ünye Büyük Camii’nde kılındıktan sonra Salman Köyü Alamanlı mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

PATİ ÇAKIR VEFAT ETTİ

Nadırlı mahallesinden Merhum Topal Mustafa Çakır’ın eşi, Merhum Süleyman Çakır, Merhum Aysel Altun, İsmail Çakır, Nursel Talay ve Fatma Felek’in anneleri, Hamza Altun, Mahmut Talay ve Ünye esnaflarından sobacı Mustafa Felek’in kayınvalidesi Pati Çakır vefat etti.

Cenaze namazı bugün Cuma namazına müteakiben Nadırlı Mahalle Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

OĞUZ GÜVEN VEFAT ETTİ

Ünye eşraflarından Merhum Behlül Güven’in oğlu, Mete Güven ve Berna Soysal’ın kardeşi, Mert ve Fatih Güven kardeşlerin babaları, Hulusi, Hakan ve Atilla Güven’in amcasının oğlu Oğuz Güven vefat etmiştir.

Cenaze namazı bugün Cuma namazına müteakiben Merkez Büyük Camii’nde kılındıktan sonra Çakırtepe Asri Mezarlığa defnedilecektir.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.