son haberler

27.02.2019 Vefat İlanları

Yayınlanma Tarihi: 27 Şubat 2019 okunma

Tamer Kaya Vefat Etmiştir.

Saraycık Buruncuk mahallesi merhum Polis Memuru Azmi Kaya’nın oğlu Eğitimci Mustafa Kaya’nın kardeşi Berber Şener Torun’un damadı Tamer Kaya vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip büyük camide kılındıktan sonra Saraycık Buruncuk mahallesinde aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hamide Demir Vefat Etmiştir.

Yenikent Karakışla mahallesi merhum Altun’ un kızı merhum Hüseyin Demir’in eşi Hüseyin ve Mehmet Demir kardeşlerin anneleri Hamide Demir Gürecülü mahallesindeki evinde vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip Yenikent merkez camiinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Fatma Zehra Gedik Vefat Etmiştir.

Merhum eski Fatsa Müftüsü Hacı Hulusi Baba’nın kızı merhum Fehmi Gedik’in eşi Mazhar Tanrıkulu ve Mustafa Akşahin’in Kayınvalideleri Gül Tanrıkul İrem Akşahin ve Eren Gedik’in anneleri Fatma Zehra Gedik Fatsa’daki evinde vefat etmiştir. Cenaze namazı öğle namazına müteakip Fatsa orta büyük camiinde kılınacaktır. Ardından Düğünlük Köyü aile kabristanlığına defnedilecektir. Dost ve akrabalarına duyurulur.

İsmet Arslan Vefat Etmiştir.

Merhum Ahmet oğlu Nebati Veysel ve Hamza kardeşlerin babaları İsmet Arslan vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün ikindi namazına müteakip Fatih merkez camide kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.