son haberler

27.11.2015

Yayınlanma Tarihi: 27 Kasım 2015 okunma

Hacı Tahsin Şahin Vefat Etti

Günpınar’ı köyü Elemen mahallesinden Merhum Yakup onbaşı Ahmet Şirin’in oğlu, Ahmet, Mehmet, Yakup ve Davut Şahin kardeşlerin babaları, ayakkabıcı Mahmut Güven’in kayınpederi Hacı Tahsin Şahin vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün cuma namazına müteakiben Ünye Merkez Büyük Camii’de kılındıktan sonra Elemen mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Meryem Çil Vefat Etti

Tekkiraz esnaflarından Merhum Şükrü Çil’in eşi, Merhum Cevdet Çil’in annesi, Fahri ve Cevat Öztürk’ün ablaları, Ali Akın Yılmaz, Mehmet Çil ve Merhum Ayhan Yılmaz’ın kayınvalideleri, Hakan-Sina Yılmaz, Koray-Mert Çil ve İbrahim Yılmaz’ın anneanneleri Meryem Çil vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün cuma namazına müteakiben Büyük Camii’de kılındıktan sonra asri mezarlığa defnedilecektir.

Suriye Durmuş Vefat Etti

İkizce Dumantepe mahallesi Dikilitaş mevkiinden Merhum Ahmet Durmuş’un kızı, Ahmet ve Ramazan Durmuş’un ablaları Suriye Durmuş vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakiben Dikilitaş Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ramazan Aydın Vefat Etti

Akkuş Kereste Fabrikasından emekli, Gedikli Alagur mahallesinden, Emekli Polis Kemal ve Cemal Aydın’ın babaları Ormancı Murat ve Öğretmen Ömer Aydın’ın amcaları, Mehmet oğlu Ramazan Aydın Atatürk mahallesindeki evinde vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün cuma namazına müteakiben Akkuş Merkez Camii’nde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.