son haberler

29 Haziran 2018 Vefat İlanları

Yayınlanma Tarihi: 29 Haziran 2018 okunma

Azmi Gülen Vefat Etti

Çaybaşı Akbaba mahallesinden merhum Mehmet Gülen’in oğlu Aslan ve Mehmet Kardeşlerin babaları Azmi Gülen vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazına müteakip Çaybaşı Akbaba mahallesinde aile kabristanlığına defnedilecektir.

Sezai Saykı Vefat Etti

Elmalık mahallesinden merhum Rasim Saykı’nın oğlu merhum Yusuf ve merhum Hasan Saykı’nın kardeşi, Cihan Saykı’nın babası emekli öğretmen Mustafa Boşcu ve eczacı Engin Boşcu’nun eniştesi Sezai Saykı Liseler Mahallesi Değirmenyolu 1.geçitteki evinde vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün cuma namazına müteakip Ünye Büyük camide kılındıktan sonra Elmalık mahallesindeki  aile kabristanlığına defnedilecektir.

Fehmi Kuru Vefat Etti

Akkuş Kızılelma mahallesinden Merhum Reşit Kuru’nun oğlu İlhan Dolma ve Musa Dolma’nın dedesi Ayhan Güllü ve İlhan Güllü kardeşlerin dayısı Fehmi Kuru vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün cuma namazına Akkuş Kızılelma mahallesi Kışla Camide kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Emine Tan Vefat Etti

Ünye eşrafından Ahmet Tan’ın gelini merhum emekli öğretmen Hakkı Şen’in kızı Şakir Cemal Uygunun Yeğeni Eczacı Betül Tan Ayşenur ve Ahmet Tan’ın anneleri İhsan Şen ve Cemil Şen’in kardeşi Harun Tan’ın eşi Emine Tan vefat etmiştir. . Cenaze namazı bugün cuma namazına müteakip Ünye Büyük camide kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.