son haberler

30.04.2019 Vefat İlanları.

Yayınlanma Tarihi: 30 Nisan 2019 okunma

Yusuf Yılmaz Vefat Etmiştir.

Kuşca Mahallesi Molla İsmail oğullarından merhum Ahmet Bican Necati ve Yaşar Yılmaz kardeşlerin abisi Hüseyin , Mustafa  ve Bankacı Osman Yılmaz’ın babaları Kuşca mahallesi Eski Muhtarı Yaşar Ay’ın dayısı Mehmet ve İsmail Yılmaz’ın Amcaları Osman Yalçın , Arif Kuyumcu ve Merhum Osman Keleşoğlu’nun kayınpederi Yusuf Yılmaz Vefat etmiştir. Cenaze namazı yarın öğle namazı Kuşca mahallesinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Fadime Ocak Vefat Etmiştir.

Terme Cılar mahallesi Habiloğullarından merhum Hacı Ahmet Ocak’ın kızı Burhan , Orhan ve  Ayhan Uysal’ın Anneleri , İsmail Ocak’ın halası Fadime Ocak Vefat etmiştir. Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip Cılar Merkez camiinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

Mediha Veyisoğlu Vefat Etmiştir.

Merhum İdris Dalgıç’ın kızı Emine , Hanife, Mehmet , Hüseyin Dalgıç ,İzzet, Yılmaz ,ve Emine Şahin’in kız kardeşi İsmail Veyisoğlu’nun eşi Ali,  Fatih ve Emre Veyisoğlu kardeşlerin Anneleri Mediha Veyisoğlu İpekyolu mahallesindeki evinde vefat etmiştir. Cenazesi yarın İkindi namazına müteakip Merkez Büyük camide kılındıktan sonra Tepe Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Sadık Öztürk Vefat Etmiştir.

Nuriye Mahallesinden Emekli Astsubay Sezai Öztürk’ün eşi Mehmet Hasan ve Sema Öztürk kardeşlerin anneleri Merhum                 Osman ve Sadık Öztürk Vefat Etmitşir.Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip Ünye Merkez camide kılındıktan sonra Denizbükü Merkez mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ahmet Samsunluoğlu Vefat Etmiştir.

Ünye Eşraflarından Merhum Fahri Samsunluoğlu  ve Merhume Fadime Samsunlupğlu’nun oğulları, Nurten Smsunluoğlu’nun eşi Zeliha, Selma , ve Seyhan’ın abileri Dneiz, Pelin ve Fahri Smsunluoğlu’nun babaları  Doktor Olgun Usta’nın kayınpederi Ahmet Samsunluoğlu Çamurlu mahallesinde vefat etmiştir. Cenazesi Ünye Merkez Büyük camii’de öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındıktan sonra Ünye Tepe Aile kabristanlığına defnedilecektir. Tanıyan eş,dost ve akrabalarına duyurulur.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.