son haberler

AK Parti İftar Sofrasında Birliktelik Mesajı

Yayınlanma Tarihi: 26 Nisan 2022 okunma

AK Parti İftar Sofrasında Birliktelik Mesajı
Siyaset
0

AK Parti MKYK Haluk İpek ve Ordu Milletvekili Ergün Taşcı’nın da katıldığı iftar programında AK Parti Teşkilatı, STK Temsilcileri ve Muhtarlarla bir araya geldi.

Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programa ilişkin şu açıklamada yapıldı;

“Ramazan coşkusunu bereketli iftar sofralarında bir arada yaşadık. Ramazan ayının güzelliklerinden biri de iftar sofralarını paylaşmaktır. Ramazan’ın manevi ikliminden kaynaklanan bereketi ve huzuru hep birlikte paylaşmak üzere bir aradayız.

AK Parti MKYK Üyemiz Sn. Haluk İpek, Ordu Milletvekilimiz Sn. Ergün Taşcı, Ordu İl Başkanımız Sn. Halit Tomakin, İlçe Başkanımız Sn. Kenan Selim Argan, Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin Tavlı, İl Kadın Kolları Başkanımız Sn. Ayşegül Baysal, İl Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Muhammed Gültaş, İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sn. Neşe Akgül Tiyaloğlu, İlçe Gençlik kolları Başkanımız Sn. Abdulkadir Demir, İl Yönetim kurulu üyelerimiz, İlçe Ana Kademe Kadın ve Gençlik kolları teşkilatlarımız, Belediye Meclis üyelerimiz, Geçmiş dönemlerde teşkilatımızda görev almış yol ve dava arkadaşlarımız, Mahalle Başkanlarımız, STK temsilcileri, Mahalle Muhtarlarımız ve AK davamıza gönül veren teşkilat mensuplarımızla iftar sofrasında buluştular.
Paylaşmanın bereketi, kardeşliğin rahmetiyle Ramazan’lar bir başka güzel. Rabbim ibadetlerimizi kabul, birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Bir ve beraber olmanın en güzel anlarını paylaştığımız kıymetli misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Ramazan-ı Şerif’in huzuru gönüllerimizden, bereketi sofralarımızdan eksik olmasın.”

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.