son haberler

AK Parti’den Şeyh Yunus Emre Dolmuş Hattına Ziyaret

Yayınlanma Tarihi: 27 Mayıs 2021 okunma

AK Parti’den Şeyh Yunus Emre Dolmuş Hattına Ziyaret
Siyaset
0

Ak Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Şeyh Yunus Emre Dolmuş hattı Başkanı Ömer Alparslan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Kadın Kolları Başkanı Ecz. Neşe Akgül Tiyaloğlu, Gençlik Kolları Başkanı Av. Abdulkadir Demir, Seçim İşleri Başkanı Mustafa Karaca, Sosyal Politikalar Başkanı Güner Eyüpoğlu Yıldıran, Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Dursun Ali Akın’ın da katıldığı ziyarette 2021 Yunus Emre ve Türkçe Yılı etkinlikleri kapsamında yürütülen çalışmalara parelel dolmuş hattının isim değişikliği ve dolmuş esnafının sorunları konuşuldu.

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan burada yaptığı açıklamada, “2021 Yunus Emre ve Türkçe Yılı etkinlikleri kapsamında yürütülen çalışmalara bağlı olarak Ünye’de Yeşil Hat olarak hizmet veren dolmuş hattının geçtiğimiz günlerde Dolmuş Kooperatifi Yönetimi tarafından isim değişikliğine gidilerek Şeyh Yunus Emre Yeşil Dolmuş Hattı’nı ziyaret ettik. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2021 yılının “Yunus Emre ve Türkçe Yılı”, UNESCO tarafından da “Yunus Emre Yılı” ilan edilmesi dolayısıyla ilçemizde yapılabilecek olan etkinlik ve tanıtım çalışmaları ve projeler ile ilgili

Şeyh yunus emre Dolmuş Hattı başkanımız Ömer Alparslan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte değerlendirmelerde bulunduk. Dolmuş hattımıza Şeyh Yunus Emre’nin adının yaşatılması adına gerçekleştirdiği güzel proje için teşekkür ediyor çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.