son haberler

AK Partili Tekintaş ilçeleri ziyaret ediyor: Tek derdimiz hizmet

Yayınlanma Tarihi: 22 Mart 2023 okunma

AK Partili Tekintaş ilçeleri ziyaret ediyor: Tek derdimiz hizmet
Siyaset
0

Seçim çalışmaları kapsamında Ordu’da ilçeleri ziyaret eden AK Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı Engin Tekintaş, İkizce, Çaybaşı, Ünye ve Perşembe’de AK Parti İlçe Başkanlıklarını, Belediye Başkanlarını ve esnafı ziyaret etti. Ordu’ya yapılan yatırımların arttırılmasına gayret edeceğini belirten Tekintaş, “Dertli olan hizmet eder. Biz bu şehire dertliyiz. Tek derdimiz var, Ordu’ya hizmet” ifadelerini kullandı.

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Engin Tekintaş, seçim çalışmaları kapsamında Ordu’da ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Esnafı, AK Parti İlçe Başkanlıklarını ve Belediye Başkanlarını ziyaret eden Tekintaş konuşmasında, “Biz bu şehrin nabzının en doğru şekilde atması için gayret göstermeye hazırız” dedi.

‘ŞEHRİMİZİN SORUNLARINI BİLİYORUZ’

İlçe ziyaretlerinde konuşan Tekintaş, “Bismillah diyerek çıktığımız bu yolculuğumuzu Elhamdüllah diyerek sürdürmek istiyoruz. Tüm ilçelerimizle, ortak akılla bu şehire hizmet etmek tek temennimiz. Biz bu şehire Ordu’da yaşayan ve hayat şartlarında dolayı il dışında olan Ordulu hemşehrilerimizle beraber hizmet edeceğiz. Kaldırımlar isyan edene, dağlar dile gelene kadar bu şehire hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizler bu şehrin nabzının nasıl attığını biliyor ve ona göre çalışmalarımıza yön vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.