son haberler

ARGAN, AK PARTİ 4.OLAĞANÜSTÜ KONGRESİ İÇİN ANKARAYA GİDECEK

Yayınlanma Tarihi: 3 Ekim 2023 okunma

ARGAN, AK PARTİ 4.OLAĞANÜSTÜ KONGRESİ İÇİN ANKARAYA GİDECEK
Siyaset
0

Ak Parti’nin büyük kongresine Ünye’den katılacak tek Delege olan Kenan Selim ARGAN konuya ilişkin şu açıklamalara yer verdi;

“Malumunuz olduğu üzere, partimizin 4. olağanüstü büyük kongre süreci içerisindeyiz. 28 Ağustos 2023 tarihinde Merkez Karar Yönetim Kurulumuz tarafından alınmış olan karar gereğince 7 Ekim’de Ankara Arena Stadyumu’nda olağanüstü büyük kongremiz gerçekleştirilecek. Partimize gönül vermiş yaklaşık 40.000 kişi ile orayı şenlendirmeyi hedefliyoruz.

Büyük kongre delegesi olarak İlçemizden bendeniz Cumhurbaşkanımızı bir kez daha seçmenin mutluluğunu yaşayacağım, teşkilatlarımızın tümü ile hep birlikte inşallah orada olacağız. Tüzük değişikliği öngörülmüyor ancak parti yönetiminde bir takım değişikliklerin olacağının sinyalini Cumhurbaşkanı’mız yaptığı açıklamalarda belirtmişti.

Ana temamız “Türkiye yüzyılı ile daima yeni, daima ileri.” İnancıyla hareket etmek olacaktır. Bu bağlamda da önümüzdeki mahalli seçimlerde istikrarımızı sürdürerek yeniden lider parti olmak suretiyle, bunu geleceğe en güzel şekilde sirayet ettirmenin gayreti içerisinde olacağız. Ak Parti millete hizmet etmenin, en güzel göstergesidir. Partimiz yapmış oldukları hizmetleri taçlandıracak en güzel kadroyu oluşturmak için de gayret gösterecektir. Bu vesile ile Cumhurbaşkanı’mızı delegelerin tüm oylarını alarak yeniden olağanüstü kongrede Genel Başkan olarak seçeceğiz. Amacımız, teşkilatlarımıza taze kan kazandırmakla birlikte milletimize hizmet yolunda en güzel birliği, beraberliği, kardeşliği sağlamak olacaktır. Ben, olağanüstü kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, Milletimize, ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.