son haberler

BAŞKAN ALPARSLAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Yayınlanma Tarihi: 27 Haziran 2023 okunma

BAŞKAN ALPARSLAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Siyaset
0

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan yayımladığı mesajla Kurban Bayramını kutladı. Başkan Alparslan mesajında, bayramların milletçe kardeşlik duygularının arttığı birlik ve beraberliğin en üst seviyeye çıktığı günler olduğunu söyledi.

Dini bayramların İslam’ın emrettiği gibi dargınların barıştığı, yoksulların korunup gözetildiği, dayanışmanın en samimi örneklerinin verildiği müstesna zamanlar olduğunu da dikkatleri çeken İlçe Başkanı Alparslan: “Köklerimizde yer alan İslam’ın eşsiz güzelliği ile birleşen insani duygularımızı bu bayramda coşkulu şekilde yaşayalım. Sevginin, kardeşlik duygularının en üst seviyeye çıktığı bu anlamlı günlerde dargınlık ve küskünlüklere de son verelim. Sevgi, saygı ve hoşgörülü bir şekilde bu bayramı idrak edelim. Bizi güçlü kılan birbirimize olan bağlılığımız, sarsılmaz bütünlüğümüz bu bayramda da örnek teşkil etsin. Bu eşsiz güzellikleri sürekli hale getirip gücümüze güç katalım.
Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin huzur ve selameti için vatan topraklarında, gerekse dünyada barış ve istikrarı korumak için yurt dışında, fedakarca görev yapan bütün asker ve polislerimizin, şehit aileleri ile gazilerimizin ve çok değerli hemşehrilerimizin ve aziz milletimizin mübarek Kurban Bayramını kutluyor, sağlık ve esenlikler diliyor, bu güzel bayram coşkusunun bütün gönülleri şenlendirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.