son haberler

HEMŞERİMİZ TEVRAT KORKMAZ, GELECEK’TEN ADAY ADAYI OLDU

Yayınlanma Tarihi: 29 Mart 2023 okunma

HEMŞERİMİZ TEVRAT KORKMAZ, GELECEK’TEN ADAY ADAYI OLDU
Siyaset
0

Gelecek Partisi kurucularından olup Ankara Eski İl Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Ünyeli Tevrat Korkmaz, Milletvekili Aday Adayı oldu.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’yla görüştükten sonra Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci’ye başvuru evraklarını teslim eden hemşerimiz Tevrat Korkmaz; “Ülkemizin ve milletimizin huzur ve refah düzeyinin artmasına vesile olmak üzere Ordu, Bartın veya Ankara’dan göreve talip oldum” dedi.

Siyasi faaliyetlerine merhum Başbakan Necmettin Erbakan’ın izinde Refah Partisi Gençlik Kolları teşkilatından başladığını belirten Tevrat Korkmaz; “Daha sonra sırasıyla Fazilet ve Saadet Partilerinde çeşitli görevlerde bulundum. Kuruluşunu müteakip AK Parti’de de görev aldım, daha sonra eski Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’yla Gelecek Partisi’nin kuruluşunda görev aldım. 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri nedeniyle Aday Adayı olmak üzere Ankara İl Başkan Yardımcılığı görevime ara verdim. Birçok vakıf, dernek ve yardım kuruluşunda devam ettiğim hizmetlerimi Allah nasip ederse Milletvekili olarak sürdürmek, ülkemizin içinde bulunduğu siyasi ve ekonomik sıkıntılardan kurtulmasına vesile olmak istiyorum” dedi.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.