son haberler

MHP’den Bayram Sonrası Esnaf Ziyareti

Yayınlanma Tarihi: 18 Mayıs 2021 okunma

MHP’den Bayram Sonrası Esnaf Ziyareti
Siyaset
0

MHP Ünye İlçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu bayram sonrası esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek hem bayramlarını tebrik etti hem de sıkıntılarını dinledi.

17 günlük Tam kapanmanın Ramazan Bayramı’nı da kapsaması nedeniyle MHP Ünye İlçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu bayram sonrası esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. İlçe Yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyaretlerde Akkuş-Niksar Caddesi üzerindeki esnafları tek tek ziyaret eden Başkan Hacıimamoğlu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından dün açıklanan destek paketiyle ilgili de görüş alışverişinde bulundu.

“Esnafımız, Ekonomimizin Dinamik Çarkları”

Hacıimamoğlu, “Ramazan Bayramını da kapsayan 17 günlük tam sürecine gitmiştik. Bu kapanma sürecinden sonra ülke ekonomimize can suyu olan, ekonomik çarkların dinamikleri olan emekleri ile alın terleri ile çabaları ile ülkemize katma değer katan esnaflarımızın hem Ramazan Bayramlarını tebrik etmek hem de hükümetimizin açıkladığı ticaret erbabına ilişkin destek paketlerini her zaman olduğu gibi MHP olarak birinci ağızdan biz aktaralım istedik” dedi.

“Hükümetimizin Açıkladığı Destek Paketini Destekliyoruz”

Destek paketi ile ilgili açıklama yapan Hacıimamoğlu, “Hükümetimiz destek paketi kapsamında kafe işletmelerine, kıraathanelere, restoran gibi küçük ölçekli esnaflarımıza 5 bin liraya kadar ve diğer iş erbaplarına da 3 bin TL’ye kadar esnaflara can suyu olacak nitelikte bir destek paketi açıkladı. Bu destek paketlerini devam edeceği kanaati ve inancındayız. MHP olarak bu destek paketlerinin bizlerde destekçisi olup her zaman takipçisi olduk.” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.