son haberler

“Denizli Horozkentspor’a hazırlanıyoruz”

Yayınlanma Tarihi: 11 Şubat 2024 okunma

“Denizli Horozkentspor’a hazırlanıyoruz”
Spor
0

TFF Kadınlar 1.Lig’de artık şampiyonluk hesapları yapan Ünye Kadın Futbol Kulübü takımı Çarşamba günü konuk edeceği Denizli Horozkentspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
Dudulluspor ile deplasmanda oynanan 15.Hafta maçının ardından iki günü dinlenerek geçiren Ünye Kadın Futbol Kulübü takımı Çarşamba günü başladığı antrenmanlarına devam ediyor.

TFF Kadınlar 1.Lig A Grubunda Cumartesi günü oynanan 16.Haftayı maç yapmadan bay geçen takım, 17.Haftada Ünye Şehir Stadı’nda konuk edeceği Horozkentspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü Ünye Şehir Stadı’nda koordinasyon, kuvvet ve dayanıklılık, teknik taktik ağırlıklı çalışmalar yapan takım Cumartesi günü ise Cevizdere Spor Tesisleri Çim sahada sürat, çeviklik ve çabukluk çalışması yaptı.

Antrenmanın son bölümünde Teknik Sorumlumuz Muhammet Kışla nezaretinde taktik çalışma yapan Ünye Kadın Futbol Kulübü takımımız son bölümde de şut antrenmanı yaparak günü tamamladı.

Pazar günü dinlenecek olan Ünye Kadın Futbol Kulübü takımı Pazartesi ve Salı günü yapacağı çalışmalarla maçın son hazırlıklarını tamamlayacak.
14 Şubat, Çarşamba günü saat 15.00’te Ünye İlçe Stadı’nda oynanacak maçta Horozkentspor’u ağırlayacak olan takım bu maçtan mutlak galibiyetle ayrılmak istiyor.

Takımda sakatlıkları olan futbolcuların maça yetiştirilmesi için yoğun çalışmalar ise devam ediyor. Ünye Kadın Futbol Kulübü takımı Horozkentspor ile oynayacağı maçın hakemleri de belli oldu. Zorlu mücadeleyi Bölgesel Hakem Cantürk Kılıç yönetirken yardımcılıklarını ise Damla Ata ve Enes Bahattin Kaya yapacak.

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.