son haberler

Yeşil Beyaz’dan Bir Dizi Ziyaret

Yayınlanma Tarihi: 29 Temmuz 2022 okunma

Yeşil Beyaz’dan Bir Dizi Ziyaret
Spor
0

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele veren ve yeni yönetimin liderliğinde başarıyı hedefleyen bir sezona hazırlanan Ünye 1957 Spor Kulübü yönetimi bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Tavlı’yı ziyaret etti

Ziyaret programı Kulüp Başkanı Osman Karayiğit ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşti. Yeşil Beyazlı ekibin temsilcilerini başkanlık makamında misafir eden Ünye Belediye Başkanı Tavlı, yeni yönetimi tebrik etti.

Futbol kulübü yönetmenin kolay bir iş olmadığını ve bu ekipte başarı ışığını gördüğünü ifade eden Başkan Hüseyin Tavlı, yol, su, altyapı gibi temel ihtiyaçların yanı sıra sportif faaliyetlerin de toplum için önemli bir hizmet olduğuna dikkat çekti. Ziyaretleri için kulüp başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Tavlı, bu takımdan şampiyonluk beklediklerini sözlerine ekleyerek 1957’nin Ünye için en büyük reklam kalemlerinden biri olduğuna vurgu yaptı.

Karayiğit: “Ünye’nin Reklamını Yaparız”
Kulüp Başkanı Osman Karayiğit ise, 1957’nin kayyumdan çıkması ve gelinen süreçte desteklerini yanlarında hissettikleri Başkan Tavlı’ya kabulleri için teşekkür etti. Hedefler koyduklarını, transfer anlaşmaları sürecinde olduklarını ve kamp ile birlikte yeni sezona bomba bir ekiple hazırlandıklarını belirten Karayiğit, “Ünye’nin desteğini yanımızda görürsek yine Ünye’nin reklamını biz yaparız” ifadelerini kullandı.

Ziyaret, Ünye Belediye Başkanı ve Ünye 1957 Spor Kulübü yönetim kurulu üyelerinin birlikte fotoğraf çektirmesi ile sona erdi.

1957’den Kaymakam Işık’a Ziyaret!
Ünye 1957 Spor Başkanı Osman Karayiğit ve yönetim Kurulu Üyeleri, Ünye İlçe Kaymakamı Ayhan Işık’ı ziyaret etti. Yeni bir heyecanla güçlü bir takım oluşturma gayretinde olan 1957 Spor Kulübü, Kaymakam Işık’a hedef ve planlamalarına ilişkin brifing verdiler.

Başkan Karayiğit’in yanı sıra Kulüp Başkan Yardımcısı Aytaç Mutu, Serkan Koca ve yönetim kurulu üyesi Gülbahar Kayar’ı makamda kabul eden Kaymakam Işık, misafirleriyle ilçedeki sportif faaliyetlere ve 1957’nin geleceğine yönelik fikir alışverişinde bulundu. Işık, yeni yönetime başarılar temennilerini ileterek Ünyelilerin yeşil beyazın yanında olması gerektiğine işaret etti. Işık, planlı bir şekilde hedefe gidilirse başarı sağlanacağını söyledi.
Kulüp Başkanı Osman Karayiğit, yeni yönetim oluşumu öncesinde kendilerine yol gösteren kaymakam Ayhan Işık’a teşekkürlerini iletti. Ziyaret programı fotoğraf çekimi ile sonlandı.

Başkan Argan: “Birliktelik Varsa Başarı Vardır”
Ünye 1957 Spor Kulüp Yönetimi, Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan’ı makamında ziyaret etti.
Kulüp Başkanı Osman Karayiğit ve beraberinde yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı ziyarette İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Başkan Karayiğit ve Yönetimi ile Ünye Sporu konuştu.


Yeşil Beyazlı ekibin yeni yönetimini tebrik eden Başkan Argan: “Ünye 1957 Spor şehrimizin marka değeri taşıyan önemli spor kulüplerinden bir tanesidir. İlçemizin tanıtımı ve sporun geleceği açısından önemli mihenk taşlarından bir tanesi olan Ünye 1957 Spor ve yeni yönetimine dün olduğu gibi bugünde sporun ve sporcunun yanında olduğumuzu ifade etmek isterim. Kulüp Başkanımız Osman Karayiğit ve yönetimini tebrik ediyor, nazik ziyaretleri için teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Birlik ve beraberlik içerisinde Ünye 1957 Sporu daha ileriye taşıyacaklarına değinen Kulüp Başkanı Osman Karayiğit ise: “Ünye’mizin önemli simgelerinden bir tanesi olan yeşil-beyazlı takımımızı önümüzdeki sezona güçlü bir şekilde hazırlama çalışmalarımız sürüyor. Bu anlamda birlik ve beraberliğimizin nedenli önemli olduğunu belirtmek isterim. Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Akar: “1957 Ünye’nin Değeridir”

Ünye 1957 Spor Kulübü Başkanı Osman Karayiğit ve beraberinde Kulüp Başkan Yardımcısı Aytaç Mutu, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar’ı ziyaret etti.


Başkan Akar ve Ticaret Sanayi Odası Meclis Başkan vekili Hamza Alp, kulüp yönetimini oda binasında misafir etti.
Ziyarette kentin futbola bakışı ve iş dünyasının katkıları konuşulurken kulübün bundan sonraki prensibi ve yol haritasına ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

Kulüp yönetimine başarılar dileyen Üye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, buradaki açıklamasında şu ifadelere yer verdi: Ünye 1957 Spor şehrimizin en önemli değerlerinden biridir ve sahip çıkmalıyız. Yaşaması için gereken neyse yapmalıyız. Sadece futbol değil, sporun her alanında bu şehri desteklememiz gerekiyor. Ünye 1957’nin yeni yönetimine başarılar diliyorum. Keyifli bir sezon yaşayacağımıza inanıyorum.
Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Vekili Hamza Alp de bir değerlendirme yaparak 1957 Spor’un her zaman Ünye’ye değer kattığını ve yeni yönetimin bu markayı zirveye taşıyacağına inandıklarını ifade etti.
Görüşmeler, karşılıklı fikir alışverişi ile devam etti.

Çavuşoğlu: “Ünye 1957’ye İnanıyoruz”

Kulüp Başkanı Osman Karayiğit, Yönetim kurulu başkan yardımcıları ve üyeleri Aytaç Mutu, Serkan Koca, Ali Koca ile birlikte Ünye’de ticari faaliyetlerini sürdüren Güneş Kuyumculuk firmasına ziyarette bulundular.
İşletme yöneticilerinden iş insanı Tuğrul Çavuşoğlu tarafından karşılanan 1957 Yönetim Kurulu üyeleri, kulübün gelecek planlamaları hakkında sunum yaparak iş dünyası ile fikir alışverişinde bulundular.
Ünye’nin yeşil beyaz sevdasının her daim var olduğunu dile getiren İşletme Yöneticisi Tuğrul Çavuşoğlu, oluşturulan yönetimin güven veren bir tavır sağladığını ve toplumun bu kulübe her daim inandığını söyledi. “Ünye 1957 Spor kentin markasıdır” diyen Çavuşoğlu, kulüp yönetimine hayırlı olsun diyerek sezon boyu başarı temennilerini iletti.

Kaygı: “Yeşil Beyazın Yanındayız”

Ünye 1957 Spor Kulübü Başkanı Osman Karayiğit, bölge ekonomisine önemli katkıları bulunan iş insanı Tolga Kaygı ile bir araya geldi.

Yeni bir heyecan ve sağlam kadro ile 1957’ye güç katan Karayiğit, Kaygı İnşaata Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Kaygı’ya kulübün faaliyetleri ve hedefleri üzerine bilgilendirmelerde bulundu.

Yeni yönetim ile birlikte iş dünyasına ziyaretlerde bulunduğunu belirten kulüp başkanı, toplumun her kesiminin yeşil beyazlı kulübe sahip çıkacağına inancını yineleyerek desteklerinden ötürü iş dünyasına da teşekkürlerini iletti.
Her zaman olduğu gibi bugün de yeşil beyaz sevdası ile kulübün yanında olacaklarını ifade eden İş İnsanı Tolga Kaygı, kulübü kayyumdan çıkararak ayağa kaldıran Ünye 1957 Spor Başkanı Osman Karayiğit’e Ünyeliler adına teşekkürlerini iletti.

Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu aktaran Kaygı, 1957’ye başarılar temennilerini iletti.

1957’den Eğitim Camiasına Ziyaret!
Ünye 1957 Spor Kulübü Başkanı Osman Karayiğit ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz’e ziyarette bulundu. Ziyarette kulüp başkanının yanı sıra başkan yardımcısı Aytaç Mutu, Serkan Koca ve yönetim kurulu üyesi Gülbahar Kayar da hazır bulundu.


Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz’ün misafirleri kulübün yeni yönetimi ve hedeflenen çalışmalar üzerine bilgilendirme sunumu yaptılar. Yeni bir heyecan ve güçlü bir kadro ile yeşil beyazı ayağa kaldırmak için yola koyulduklarını söyleyen 1957 Spor Başkanı Osman Karayiğit, şehrin her kesiminden destek gördüklerini ve Ünye sevdasına sahip çıkıldığını gördüklerini ifade etti. Toplumun her tarafının olduğu gibi eğitim camiası ile de irtibatını kesmeyen bir yönetim anlayışında olduklarını aktaran Karayiğit, “Bu kulüp öğretmeninden doktorunu, müdüründen işçisine kadar herkesin takımı, herkesin sevdasıdır” dedi.

Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür ve tebriklerini ileterek hedefler doğrultusunda başarı temennilerini dile getirdi.


1957 Spor Kulüp Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ilçe genelindeki kurum ve kuruluşları ziyaretlerini sürdürüyor.

Kumaş: “Başarıyı Hedefleyen Bir Yapı Görmek Memnun Edici”

Ünye’deki iş adamları sivil toplum kuruluşları ve ilçenin tanınan isimlerine ziyaretler gerçekleştirerek Ünye 1957 Spor’un hedeflerine yönelik bilgilendirme toplantıları gerçekleştiren Kulüp Başkanı Osman Karayiğit, Ünye Kuyumcular Derneği Başkanı Nuri Kumaş ile bir araya geldi.

Ziyarete Ünye 1957 Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Aytaç Mutu ve yine kulüp yönetiminde yer alan sanatçı Hatice de eşlik etti.

Ziyaretler sırasında söz alan Ünye 1957 Spor Kulübü Başkanı Osman Karayiğit, Ünye’nin ve kendini Ünyeli hisseden yeşil beyaz sevdalıların destekleriyle bu kulübün hak ettiği yere geleceğini ifade etti. Karayiğit, sağlam bir yönetim ve güçlü bir takım çıkararak hedeflenen yoldaki emin adımlarla geleceğe odaklandıklarını belirtti.

Ünye Kuyumcular Derneği Başkanı Nuri Kumaş ise, başarılı bir sezon için yapılan faaliyetleri gördüklerini ve mutlu olduklarını söyleyerek Yeşil Beyazlı ekip teşekkürlerini iletti.

Ümit Özkan: “Yönetimde Kadın Eli Olması Ünye’nin Faydasına”

Yönetim Kurulunu oluşturarak Ünye 1957 Spor’u başarılı bir sezona hazırlayan Kulüp Başkanı Osman Karayiğit, Başkan Yardımcısı Aytaç Mutu ile birlikte ilçe genelindeki ziyaretlerini sürdürüyor. Yeşil Beyazlı kulübün hedef ve gelecek planlarının anlatıldığı ziyaretlerden biri de Ünye Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ümit Özkan’a oldu.
Özkan ve Başkan Karayiğit, Ünye 1957’nin isminin Ünye ve bölge ile özdeşleştiği ve bu takımın Ünyelilerin sahip çıkmasıyla değer kazanacağına ilişkin fikir birliği üzerine bir süre sohbet ettiler.

Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ümit Özkan, yeni yönetime başarılı bir futbol sezonu dileyerek yönetim kurulu üyelerine de başarılar dileklerini iletti. Özkan, kulübün 4 kadın üyesinden biri olan Kulüp Başkan Yardımcısı Aytaç Mutu’ya da başarılar dileyerek yönetimde kadın elinin olmasının Ünye’ye fayda sağlayacağına işaret etti.
Özkan, şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonra da yeni bir heyecan ile Ünye 1957 Spor’un yanında olacaklarını ifade etti.

Kulüp Başkanı Karayiğit, ÜTB Başkanı İle Görüştü
Ünye 1957 Spor Kulübü yönetimi, Ünye Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Uslu’yu ziyaret etti. Kulüp Başkanı Osman Karayiğit, Başkan Yardımcısı Aytaç Mutu ile birlikte kulübün bundan sonraki yol haritası ve hedefleri üzerine bilgilendirme ziyaretlerine başladı.
Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Uslu ile iş dünyasının yanı sıra sportif çalışmalar üzerine fikir alışverişinde bulunan Osman Karayiğit, 1957’yi geleceğe taşımak adına çalıştıkları planlamaları anlattı. 3 yıllık bir süreçte hedeflenen istikamete varılacağının altını çizen Kulüp Başkanı Karayiğit, iş dünyasının ve yeşil beyaz sevdalısı olan herkesin destekleriyle birlikte 1957’nin zirveye oynayan bir takım olacağını ifade etti.
Ünye Ticaret Borsası Başkanı Uslu da, 1957’nin yeniden ayağa kalkmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek yeni yönetime başarılar temennisinde bulundu. Her zaman olduğu gibi 1957’nin yanında bir tutum sergileyeceklerini belirten Uslu, Ünye’nin de yeşil beyaza sahip çıkacağına olan inancını yineledi.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.