son haberler

Ak Partili Vekil Elektrik Direğine Tırmandı

Yayınlanma Tarihi: 1 Nisan 2017 okunma

Ak Partili Vekil Elektrik Direğine Tırmandı
Gündem
0

16 Nisan’daki halk oylaması için Ordu’yu ilçe ilçe gezen AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Perşembe ilçesinde “Görevden kaçmak olmaz” diyerek, elektrik direğine çıkarak ‘evet’ brandası astı.

Perşembe Belediye Başkanı Kemal Bahtiyar ve İlçe başkanı Ülkü Kumral ile birlikte Ekinciler Mahallesi’nde ziyaretlerde bulunan Gündoğdu, kapı kapı gezerek neden ‘evet’ denmesi gerektiğini anlattı.

“Görevden Kaçmak Olmaz”

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Perşembe Ekinciler Mahallesi’ndeki ziyaretleri sırasında takım elbise ile elektrik direğine çıkarak seçim brandası astı. Üzerinde Başbakan Binali Yıldırım’ın fotoğrafının bulunduğu ve “Önce Memleket Tabii ki Evet” yazısının yer aldığı brandayı direğe bağladı. Gündoğdu sosyal medyadan yayınladığı mesajda “Mesele bu milletin dirilişi ise, mesele kendi kararlarını alan büyük ve güçlü Türkiye ise, mesele yavrularımızın ve memleketimizin geleceğini garanti altına almak ise bu kutlu yolda görevden kaçmak olmaz” ifadelerini kullandı.

Perşembe ilçe merkezinin yanı sıra Beyli, Ekinciler Doğanköy Mahallelerini de ziyaret eden Gündoğdu, burada yaşayan mahallelilere misafir oldu. Ekinciler Mahallesi’nde Şehit Hüseyin Gümüş’ün kabrini ziyaret etti. Şehidin babası ve aynı zamanda Ekinciler Muhtarı Mehmet Ali Gümüş’le de bir araya gelen Gündoğdu “Böylesine kahraman bir yiğit yetiştirdiğiniz için sizlere minnettarız. Şehidimizin rahmeti bol, şehadeti kutlu olsun” dedi.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.