son haberler

BAŞKAN TAVLI “2024 YILININ HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLİYORUM”

Yayınlanma Tarihi: 31 Aralık 2023 okunma

BAŞKAN TAVLI “2024 YILININ HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLİYORUM”
Gündem
0

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı yayınladığı yeni yıl mesajında hizmetlerle dolu bir yıl geçirdiklerini ifade ederken önümüzdeki, zaman diliminin ilçemiz için kazanımlarla dolu olacağını söyledi.

 

“Hizmetlerle Dolu Bir Yıl Geçirdik”

Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı 2023 yılında altyapıdan-ulaşıma, sosyal tesis projelerinden, tarihi mirasların turizme kazandırılmasına kadar birçok alanda faaliyet yürüttüklerine dikkat çekti.

 

Başkan Tavlı mesajında şu ifadelere yer verdi; “Acısıyla, tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. Hamdolsun 2023 yılını hizmetlerle dolu geçirmenin mutluluk, huzur ve gururunu yaşıyoruz. Bu süreçte ilçemizin tamamında, altyapıdan-ulaşıma, sosyal tesis projelerinden, tarihi miraslarımızı turizme kazandıracak projelere ve kültürel faaliyetlere kadar birçok alanda sayısız hizmetler ürettik.” Dedi.

 

Ünye’de Tüm Önlemler Alındı

Ünye Belediyesi olarak yılbaşına vatandaşların huzurlu bir ortamda girmesi için tüm tedbirleri aldıklarını ifade eden Başkan Tavlı, “Zabıta Müdürlüğümüzden, Temizlik İşleri Müdürlüğümüze kadar, vatandaşlarımızın yeni yıla huzurlu ve güvenli bir şekilde girebilmeleri için tüm ekibimizle tedbirlerimizi aldık. Ekiplerimiz hafta sonu 7/24 görevinin başında olacak. Halkımız rahat bir şekilde yeni yıla girmenin coşkusu ve mutluluğunu yaşasınlar” diye konuştu.

 

“Hayırlar Getirmesini Diliyorum”

Yeni yılın tüm insanlığa barış ve sağlık getirmesini temenni eden Başkan Tavlı, “Başta şahsım olmak üzere tüm ekibimiz ve projelerimizle 2024’e hazırız. Geride bıraktığımız zaman diliminde aramızdan ayrılan hemşerilerimize Allah’tan rahmet diliyorum. 2024 yılının Ünye’mize, Ordu’muza, ülkemize ve tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyor, yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.