son haberler

BAŞKAN TAVLI; “GENÇLERİMİZ TÜRKİYE YÜZYILI’NA HAZIR”

Yayınlanma Tarihi: 5 Mart 2024 okunma

BAŞKAN TAVLI; “GENÇLERİMİZ TÜRKİYE YÜZYILI’NA HAZIR”
Gündem
0

Ünye Belediye Başkanı ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, AK Parti Ünye Gençlik Kolları Üyeleriyle bir araya geldi.

Ünye Belediye Başkanı ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı AK Parti Ünye Gençlik Kolları Başkanlığının düzenlediği toplantıya katıldı.

Ünye Belediye Başkanı ve AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı’ya görkemli bir karşılama yapan gençler “Gençlik Her Zaman Yanınızda” derken Başkan Tavlı ise 31 Mart’ta gençlerle birlikte Ünye’de tarih yazacaklarını söyledi.

Atatürk Parkı Taka Restoran yanında düzenlenen açık hava toplantısında gençler Başkan Tavlı’yı meşalelerle karşıladı.

BAŞKAN DEMİR; “GENÇLİK BAŞKANININ YANINDA”

AK Parti Ünye Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Demir; “31 Mart yerel seçimlerinde Gençlik Kolları olarak Belediye Başkanımız ve Adayımız Hüseyin Tavlı’nın yanında, sahada yer alıyoruz. Başkanımızı yeniden Belediye Başkanı olarak görmek için var gücümüzle, gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği hedefe doğru, bu kutlu yolda üstümüze düşen vazifeyi yerine getiriyoruz. Başkanımız da gençlerin her zaman yanında yer alarak bize güç katıyor. Kendisine başarılar diliyoruz” dedi.

BAŞKAN ŞİMŞEK; “GENÇLERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ!”

AK Parti Seçim koordinasyon Merkezi Başkanı Bekir Şimşek; “Partimizin teminatı olduğu gibi bu vatanın da teminatı gençlerimizdir. Vatanımız gençlerimize emanet” diyerek gençlerle gurur duyduklarını ifade etti.

BAŞKAN ALPARLAN; “HER ZAMAN GENÇLERİMİZİN ARKASINDAYIZ”

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan ise; “Genç kardeşlerimin gözündeki bu ışık olduğu müddetçe ne bu partinin ne de memleketin sırtı yere gelir. Bu enerjinizi ve aşkınızı hiçbir zaman kaybetmeyin. Gençlerimizin her zaman arkasındayız” diyerek gençlere gösterdikleri fedakârlık nedeniyle teşekkür etti.

BAŞKAN TAVLI; “GENÇLERİMİZ TÜRKİYE YÜZYILI’NA HAZIR”

Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, gençlerin fedakârlıklarının göz doldurduğunu ifade ederek; “Samimi karşılamadan şunu anladım ki Sayın Cumhurbaşkanımızın 1994 ruhu ile başladığı yerel yönetimlerdeki faaliyetlerinin başarısının devamına gençlik hazır. Türkiye’nin ikinci yüzyılı olan Türkiye Yüzyılı’na gençlerimizin hazır olduğunu görmek ve buna şahit olmak bizleri mutlu etti. AK Parti’nin bugünkü başarısının arkasında kadınlarımızın ve gençlerimizin emekleri büyük. Biz de bu başarıya katkı sunarak bugüne kadar gece gündüz demeden yürüdüğümüz bu yolda emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz. Gayretimiz ve çabamız bu yönde devam edecektir” diye konuştu.

HABER: Mehmet Emin Danış

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.