son haberler

YILBAŞINDA KAMU GÖREVLİLERİNE ZİYARET

Yayınlanma Tarihi: 2 Ocak 2024 okunma

YILBAŞINDA KAMU GÖREVLİLERİNE ZİYARET
Gündem
0

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, 2023 yılının son saatleri ve 2024 yılının ilk saatlerinde görevi başındaki kamu görevlilerini ziyaret ederek kolaylıklar diledi. Yılbaşı mesaisindeki kamu görevlilerine tatlı ikramında bulunan Başkan Tavlı “Yeni yılın görevi başındaki kamu görevlilerimiz ve aileleri başta olmak üzere tüm hemşehrilerime hayırlar getirmesini, mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yıl geçirmelerini diliyorum” dedi.

2023 yılının son saatlerinde Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan ve Belediye Meclis Üyesi Mustafa Fidan bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Kamu Görevlilerine Tatlı İkramı

Ziyaretler kapsamında polis, jandarma, itfaiye ve sağlık çalışanları tek tek ziyaret edilerek yeni yılları tebrik edildi. Görevleri başındaki personellere tatlı ikramında bulunan Başkan Tavlı çalışanlara işlerinde kolaylıklar diledi.

Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memurlarıyla başlayan ziyaretler, Özel Çakırtepe Hastanesi Acil Servisi, Ünye İlçe Jandarma Komutanlığı ve Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ile devam etti. Ziyaretler Ünye Devlet Hastanesi Acil Servisi ile sona erdi.

Başkan Tavlı, “2024 Yılı Hayırlar Getirsin”

Başkan Tavlı ziyaretlerde, “Her koşulda ve her şartta, gece gündüz demeden görevlerini layıkıyla yerine getiren kamu görevlilerimize kolaylıklar diliyoruz. Kamu görevlilerimiz vatandaşımızın rahat bir yılbaşı geçirmeleri için ellerinden gelen çabayı gösteriyor. Bu vesile ile kamu çalışanlarımız ve aileleri başta olmak üzere görevi başında tüm çalışanlarımızın ve hemşehrilerimizin yeni yılını tebrik ediyor, sevdiklerine ve tüm milletimize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.