son haberler

“Açılan Menfez Değil, Havaalanı”

Yayınlanma Tarihi: 30 Mayıs 2015 okunma

“Açılan Menfez Değil, Havaalanı”
Siyaset
0

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ünye İlçe Başkanı Orhan Bodancı’nın “Göstermelik açılışlar yapılıyor” açıklamasına, “Bir menfezin 10 defa açıldığı günleri unutmadık” karşılığını verdi.

CHP Ünye İlçe Başkanı Orhan Bodancı, Ak Parti yönetimini ve belediye başkanını eleştirerek, Ünye Belediyesi yol ihalesi, havaalanı ve Devlet Hastanesi açılışlarına ilişkin; “Göstermelik açılışlar yapılıyor” değerlendirmesinde bulunmuştu.

Başkan Çamyar konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Diyor ki muhalefet, hizmetleri tamamlamadan seçim yatırımı olarak yarım yamalak açılış yapıyorlar. Ağızlarına doladıkları ülkemizde denize dolgu olarak yapılan tek havaalanı ve bölgemize yapılan en büyük hastane. Biz bir köprünün bir menfezin 10 defa açıldığı günleri unutmadık” diye konuştu.

“Bizim sevdamız eldeki imkânlarla bu millete hizmet etmek” diyen Çamyar; “Gün ufak tefek sorunları unutup önümüzdeki seçimde bu hizmet kervanını yürüten Ak kadrolara destek verme günüdür” açıklamasında bulundu.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.