son haberler

Ak Ekibe Durmak Yok

Yayınlanma Tarihi: 25 Mayıs 2015 okunma

Ak Ekibe Durmak Yok
Siyaset
0

Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı, düzenlediği 6 farklı ekiple mahalle mahalle dolaşarak, 7 Haziran seçimleri için destek istiyor.

Eski İl Genel Meclis Üyesi Abdul Kafi Keskin başkanlığındaki Ak Ekip, Taşça mahallesi sakinleriyle buluşurken, Mehmet Tuncer öncülüğündeki ekip de Yaylalı ve Başköy mahalle sakinleriyle bir araya gelerek, Ak Parti icraatlarını anlattı ve 7 Haziran seçimleri için destek istedi.

Abdul Kafi Keskin, Taşça Mahallesi’nde yaptığı açıklamada; “Eskiyi hatırlayalım, buraya geldiğimiz yolların halini bilmeyenimiz yok. Ak Parti İktidara geldiğinin ilk yılları bu yollarda kalan traktörleri biz traktörlerle çekiyorduk. Yollarımız berbat bir haldeydi ve en büyük sorunumuz da yol idi. Biz bu yolları defalarca çakılladık ancak yol haline gelebildi. Bu yolda şimdi de asfalt çalışması yapılacak. Bu yılki programda 2 km olarak bu yolumuz görünüyor. Yeni Türkiye de bu yollar hepimizin gayretiyle sıcak asfalt olacak. Çünkü bu millet hizmetin en iyisine layık” dedi.

“Hizmet, Ak Kadroların İşi”
Yaylalı ve Başköy’de mahalle sakinleriyle bir araya gelerek istek ve şikâyetlerini dinleyen ve seçimler içim destek isteyen Mehmet Tuncer; “Bu yıl ilçe belediyemizin Başköy-Tepeköy-Yaylalı hattında 20 km reglaj çalışması olacak. Yine Büyükşehir Belediyemizin Yaylalı-Üçpınar-Yiğitler-Ancalı grup yolunda ise 2 km Sathi Asfalt Kaplama, 2 km Hendek temizliği, 2 km reglaj çalışması planlaması var. İnşallah hep birlikte daha iyi günler için 5’te 5 yapıp yolumuza devam edeceğiz.

7 Haziran’da bir seçim var. İnşallah bu seçimde hep beraber Ak kadrolara destek vererek 13 yıldır devam eden hizmetlerin teşekkürünü yerine getirmiş olacağız. Bizim yöremizin bu seçimde bir farkındalığı daha var. O da İlimizde liste başı olan ağabeyimizin Başbakan Yardımcısı olması. Biz diyoruz ki gelin hep birlikte Başbakan Yardımcımız Numan Bey için 5’te5 yapalım. Onun eli güçlü olsun ki biz de bölgemiz için ondan istifade edebilelim. Ordu ili olarak ülkemizin yatırım pastasından üst düzeyde faydalanalım” dedi.

Ordu- Giresun Havalimanı’nın açılışını da değinen Tuncer; “Denizin ortasına yapılan havalimanımız açıldı. Hepimiz tarihimizde dünü asla unutamayacağız. 10 yıl önce bu hizmetin gerçekleşeceğine kim inanırdı. Haklının hakkını teslim etmek lazım. Hizmet Ak Kadroların işi. Bunu böyle bilmek ve ifade etmek lazım” diye konuştu.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.