son haberler

AK Parti Ünye Kadın Kolları Başkanı Tiyaloğlu Oldu!

Yayınlanma Tarihi: 23 Ekim 2020 okunma

AK Parti Ünye Kadın Kolları Başkanı Tiyaloğlu Oldu!
Siyaset
0

Ak Parti Ünye Kadın Kolları Başkanlığı’na Neşe Akgül Tiyaloğlu atandı.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından yapılan değerlendirmeler neticesinde yeni dönem İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Neşe Akgül Tiyaloğlu atandı.

“Sürekli Yenilenerek ve Gelişerek Şehrimiz İçin Çalışacağız”

Göreve atanan Başkan Tiyaloğlu, “Beni bu göreve layık gören Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığına ve Teşkilatımızın tüm kademesine teşekkür ediyorum diyerek Şunları söyledi; İnandığımız yolda yürümeye devam ederek gayret ve azimle Milletimizin hizmetinde olcağız. AK Parti’mizin kurucusu, gurur ve cesaret kaynağımız Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde, Partimizi 2023 hedeflerine Milletimizden aldığımız güçle, sürekli yenilenerek ve gelişerek şehrimiz için çalışacağız” dedi.

“Partimizin Başarısında Kadınların Payı Büyük”

AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar yakaladığı her başarıda kadın kollarının büyük payı olduğuna dikkat çeken Başkan Tiyaloğlu Sözlerini Şöyle Sürdürdü; “Önceki Dönem İlçe Kadın Kolları Başkanımız Özlem Aldemir Yiğit ve yönetimine teşkilatımıza katkıları, destekleri ve gayretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Bizlerde AK Parti ailesi olarak, uyguladığımız insan odaklı hizmet politikalarımızla, kadınlar siyasette yerini alarak, büyük başarılara imza atmaya devam edecektir. Kadınlarımızın bugüne kadar olduğu gibi her daim yanında olacak, kalplere dokunmaya gönüllerde buluşmaya devam edeceğiz.”

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.