son haberler

Ak Parti’den Sandık Dersi

Yayınlanma Tarihi: 29 Mayıs 2015 okunma

Ak Parti’den Sandık Dersi
Siyaset
0

Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı, 7 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan genel seçimler öncesi sandık başında görev alacak üyeleri için bilgilendirme toplantısı düzenledi.

ak_partiden_sandik_dersi (2)Belediye Kültür Sitesinde düzenlenen bilgilendirme toplantısında sandık görevlilerine, sandık başında dikkat edilmesi gereken hususlar 20 dakikalık video ile aktarılırken, anlaşılmayan konulara ilişkin soru cevap ile bilgilendirme sürdürüldü.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi Av. Talat Tuncer; “Sandık kurullarında görev alacak Ak Partili üyelerin orada neler yapacakları, nelere dikkat edecekleriyle ilgili bir eğitim düzenledik. Onun için sandık kurulu üyeleri, asil ve yedek üyeleriyle müşahitlerimizi bir araya topladık. Eğitimde, sandık kurulu üyelerinin orada bir görevleri var ve bunun başında partiyi temsil etmeleri geliyor. Oy verme konusunda herhangi bir yönlendirme yapılmaması, YSK’nın hangi oyları kabul edeceği ve seçimin sağlıklı bir şekilde geçmesi için çalışacağız” diye konuştu.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.