son haberler

Akşener Ünyeli Esnafları Dinledi

Yayınlanma Tarihi: 28 Ağustos 2021 okunma

Akşener Ünyeli Esnafları Dinledi
Siyaset
0

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bir günlük Ordu programı kapsamında Ünye’ye gelerek esnafların sorunlarını dinledi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 27 Ağustos Cuma günü Altınordu ve Fatsa ilçe ziyaretlerinin ardından Ünye’ye geldi.

İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı Feryal Çuhacı, ilçe yönetimi ve partililer tarafından karşılanan Akşener’e İYİ Parti Ünye İlçe Teşkilatı tarafından çiçek ve Karadeniz bölgesinde fındık toplamak için kullanılan sepetlerin içinde çeşitli hediyeler takdim edildi.  Cumhuriyet Meydanı’nda karşılanan Akşener, buradan Hükümet Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret etti. Ziyaret sırasında vatandaşlarla da bir araya gelen Akşener kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları kırmayarak fotoğraf çekindi.

Ünye’deki konuşmasında il il, ilçe ilçe gezdiğini ifade eden Meral Akşener, kaşının üstünde gözün var kavgasından uzaklaşıp, dedim ki arkadaşlara “Kalkın gidiyoruz. Vatandaşa gidiyoruz. Ama abiler çok kızıyor böyle gezmeme. Bir tanesi, otur evinde torun bak diyor. Sorunların çözümü sizden geçiyor. Bunun için siyasetçiyi karşınızda hazır ola geçireceksiniz ve seçmeni velinimet edeceksiniz.” dedi.

Beraberindeki Genel Başkan Yardımcısı Musavvat Dervişoğlu, Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk Ordu İl Ve Ünye İlçe Yönetimi ile esnafların sorun ve taleplerini dinleyen Akşener, ziyaretlerin ardından Ankara’ya gitmek üzere Ünye’den ayrıldı.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.