son haberler

“Ankara Yollarında Harcadığınız Zaman Ve Paraları Unutmayın”

Yayınlanma Tarihi: 30 Mayıs 2015 okunma

“Ankara Yollarında Harcadığınız Zaman Ve Paraları Unutmayın”
Siyaset
0

Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı, 85 mahalle muhtarı ve partinin 85 mahalle temsilcileriyle kahvaltı programında bir araya geldi. Programda muhtarlara seslenen Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün; “Ankara yollarında harcadığınız zaman ve paraları unutmayın. Şimdi hizmetin her türlüsü bu kadrolarla ayağınıza kadar geliyor” dedi.

Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı’nın Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri’nde düzenlediği kahvaltı programında ilk konuşmayı İlçe Başkanı Arif Ergün yaptı.

Ergün muhtar ve parti temsilcilerine hitaben yaptığı konuşmada; “Sizler kendi mahalleleriniz de halkın dertleriyle bire bir muhatap olan insanlarsınız. Arife bazen tarif gerekmez. Eski Türkiye’de bir menfez için defalarca Ankara yollarında harcadığınız zaman ve paraları unutmayın. Şimdi hizmetin her türlüsü bu kadrolarla ayağınıza kadar geliyor ve siyasi iktidar tarafından hepiniz muhatap olarak alınıyorsunuz. Eskiden bunlar yoktu. Değerli dostlar biz bu seçimde şanslıyız. Çünkü bizim Başbakan Yardımcısı bir ağabeyimiz bu bölgede liste başı. Biz bölge olarak onun elini güçlü kılmalıyız. İnşallah tüm çalışmaları takip edilen ve sürdürülen büyük yatırımlarımız var. İnşallah hep beraber bu yatırımları ve hizmetleri Numan Bey’in öncülüğünde ilçemize ve yöremize kazandıracağız. Bunların da sözünü biz kendilerinden aldık” dedi.

11351412_10153072739924263_1839096845_o“7 Haziran’da Tarih Yazmak İstiyoruz”
Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ise konuşmasında, Allah’ın kendilerine Başbakan Yardımcısı nasip ettiğini, bu durumu bölgenin lehine çevirmek için Ak Kadrolara destek istedi ve 7 Haziran seçimlerinde tarih yazmak istediklerini belirtti.

Çamyar konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “Bu ekip hizmet noktasında ilçemizin birçok sorununu çözdü. İnşallah Numan Bey öncülüğünde de kalan diğer büyük hizmetleri ve yatırımları da çözerek yöremize kazandıracak. Biz belediye alanında, ilçe başkanımız hükümet hizmetlerinde gerekli olan her şeyi takip etmeye çalışıyoruz. Sizler bizim ekip arkadaşlarımızsınız, çalışma arkadaşlarımızsınız. İlçemizin her noktasında bu yıl planlanan ve bir kısmı da şu an yapılan menfez, taş duvar, beton yol, stabilize yol, asfalt vb. gibi çalışmalar devam ediyor. Bizim sevdamız eldeki imkânlarla bu millete hizmet etmek. Allah şimdi bize bir de Başbakan Yardımcısı nasip etti. İnşallah bu durumu da bölgemizin lehine iyi değerlendirerek hep beraber Ak kadrolara destek verip bu ekibi kadro halinde meclise yollayarak 7 Haziran’da tarih yazmalıyız.”

Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Ekici ise seçmen kâğıtlarının biran önce halka ulaştırılmasını isteyerek; “Bu organizasyonu yaptığı için İlçe Başkanımıza teşekkür ediyorum. Muhtar kardeşlerimde seçmen kâğıtlarını vatandaşlarımıza bir an önce ulaştırsınlar ki seçim günü halkımız oylarını rahatlıkla kullanabilsinler ve ilçemizde seçime katılımın oranı yüksek olsun” diye konuştu.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.