son haberler

Başkan Argan’dan Bayram Sonrası Esnaf ve Vatandaş Ziyareti

Yayınlanma Tarihi: 17 Mayıs 2021 okunma

Başkan Argan’dan Bayram Sonrası Esnaf ve Vatandaş Ziyareti
Siyaset
0

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan “Alın teriyle bu memlekete değer katan kıymetli esnaflarımızın yanında olmayı sürdürüyoruz” dedi.

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Kadın Kolları Başkanı Ecz. Neşe Akgül Tiyaloğlu, Gençlik Kolları Başkanı Av. Abdulkadir Demir ile birlikte Ramazan bayramını da kapsayan 17 günlük sokağa çıkma kısıtlaması sonrası Niksar Caddesi İmam Hatip Lisesi – Sanayi Sitesi Mevkii üzerinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Hasan Fahri Alparslan, Seçim İşleri Başkanı Mustafa Karaca, Sosyal Politikalar Başkanı Güner Eyüpoğlu Yıldıran, Tanıtım Medya Başkanı Ümit Baş ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Fatih Sinan Sezgül’ün de bulunduğu ziyaretlerde Ramazan bayramlarını tebrik eden Başkan Argan bereketli kazançlar diledi.

Başkan Argan, düzenlenen ziyaret dolayısıyla yaptığı açıklamada “Ramazan bayramını da kapsayan 17 günlük sokağa çıkma kısıtlaması sonrası yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte Niksar Caddesi Küçük Sanayi sitesi – İmam Hatip lisesi mevkii arası esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek bayramlarını tebrik ettik.Kendileriyle sohbet ettik sorun ve sıkıntılarını dinleyerek problemlerin çözümüne yönelik istişarelerde bulunduk. Her zaman olduğu gibi AK Parti Ailemiz Daima hemşehrilerimizin yanında olmayı sürdürecektir. Kademeli Normalleşme sürecine girdiğimiz bu dönemde asla rehavete kapılmamalıyız. Sık sık vurguladığımız gibi maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına en iyi şekilde uymaya gayret gösterelim. Kurallara ne kadar sıkı uyarsak, bu süreci o kadar hızlı atlatacağımıza inanıyorum İnşallah bunu hep birlikte başaracağız ve kucalaştığımız günlerimize yeniden döneceğiz. Bu vesileyle kıymetli hemşehrilerimizin bayramını tebrik ediyor, sağlıklı ve bol kazançlı günler diliyorum” İfadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.