son haberler

Bilgiç, İlküvezlilere ‘Saadete, Gel, Kendine Gel’ Dedi

Yayınlanma Tarihi: 13 Mayıs 2015 okunma

Bilgiç, İlküvezlilere ‘Saadete, Gel, Kendine Gel’ Dedi
Siyaset
0

7 Haziran 2015 Genel Seçimlerine hazırlanan siyasi partiler meydanlara inmeye başladı. Seçim çalışmalarını en aktif yürüten partilerden biri olan Saadet Partisi ‘Milli İttifak’ sloganı ile İlküvez’de ‘Saadet’e Gel, Kendine Gel’ dedi.

20150509_113509_HDR‘Saadet’e Gel, Kendine Gel’ seçim konsepti hazırlayan Saadet Partisi’nin Ordu Milletvekili Adayı Muammer Bilgiç, gidilmedik ilçe çalınmadık kapı bırakmamak için seçmenlerle kucaklaşmaya devam ediyor.

Çalışmalarına halka açık meydan konuşması ile devam eden Bilgiç, İlküvez de halka seslendi. Bilgiç, “İnsanlar bankalara çalışıyor, kiraya çalışıyor, vergiye çalışıyor, eğer ellerinde bir şey kalırsa oda ev masraflarını anca karşılıyor. İstiyorlar ki kepenklerini indirip, büyük avm’lerde kasiyer veya tezgahtar olalım. Binalarda koyun-kuzu-domates-patlıcan yetiştiremeyiz. 30-40 gün sonra Anadolu tamamen boşalacak. Büyük sermayenin elinde sigortalı işçi olarak asgari ücretle çalışacağız. Ekranlarda beş kişi va, sayın Ahmet Davutoğlu, sayın Kılıçdaroğlu, sayın Demirtaş, sayın Bahçeli ve sayın Erdoğan var. Ekranlarda gördükleriniz kaportası farklı olsa bile, kaputu açıp baktığımızda hepsinde aynı beygirler var. Nedir bu beygirler? İsrail Beygiri, Amerika Beygiri, Avrupa Birliği Beygiri ve faizci kapitalist sömürü sistemi beygiri” diye konuştu.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.